Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 1 nap után bezsírosodik a...

1 nap után bezsírosodik a hajam, mit használjak rá?

Figyelt kérdés

Nagyon gyorsan bezsírosodik a hajam :( Nagyon el vagyok keseredve :(

Már nagyon sok sampont próbáltam, volt amelyik egy ideig jó volt, de általában mindig visszajött a hamar zsírosodás.

Már kb. ötletem sincs, mit használjak rá.

Segítsetek kérlek


28N



2018. dec. 8. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Száraz sampon?
2018. dec. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez lehet valami hormonális probléma is, vagy nem megfelelő samponokat használsz.

Próbálj ki természetes alapanyagú samponokat. Nekem pl. az yves rocher sampon nagyon bevált. Hajhullásra, zsírosodásra kezdtem el használni. Segített.

2018. dec. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én kétnaponta mosok hajat, balzsamot nem hadználok.
2018. dec. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia en hetente 1x mosok kb

Szerintem 2 fogd ossze cofba a hajad es 2 hetig ne mosd meg, segiteni fog. Szaraz sampont en nem hasznalnek mert nekem hosszu tavon nagyon hullott tole a hajam.(vagy max hajmosas elott 1 nappal meg belefer)

2019. febr. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!