Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb hajápoló...

Melyik a legjobb hajápoló hajnövesztő vitamin?

Figyelt kérdés

Rengeteg után utána olvastam de nem tudom melyik lenne a legjobb (minden árkategóriában)

Az ár nem is érdekel csak a lényeg hogy jó legyen.

Sajnos alapból patanásokkal küzdök és most pont kezd normalizálódni a helyzet hogy már nem olyan sok van és nagyon sok áldozattal olvastam hogy nagyon durva patanásokat okoznak olyanoknál akiknek amúgy nem volt és ettől kicsit megijedtem.

Nem szeretném ha megint visszajönnének mert borzalmas volt viszont a hajam a szőkitéstől eléggé ki van száradva ugyan használok rá pakolásokat de úgy érzem kéne egy kis extra törődés neki.

Úgy hogy ha esetleg tudtok olyat ami tényleg bevált és nem okoz ilyen problémát akkor légyszi írjátok meg mert tényleg tanácstalan vagyok.

A válaszokat előre is nagyon köszönöm :)



2018. dec. 8. 20:11
 1/4 A kérdező kommentje:

*Nagyon sok helyen olvastam hogy nagyon durva patanásokat okoznak

A telefon átírta nem figyeltem :)

2018. dec. 8. 20:14
 2/4 anonim ***** válasza:
2018. dec. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem bevált az egyik legolcsóbb, a dm-es das gesunde plus... Valmi 1000 ft. De szedd dupláját az előírt napi adagnak, es akkor látod a változást, mert sokat kell körmöt vágni, meg nagyon szőrösödsz.
2018. dec. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Béres Szépségvitamin segítet. Nagyon szép fényesek lettek a körmeim is.
2018. dec. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!