Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy nő kopaszra borotválja a fejét? Szerintetek vagány, vagy túl extrém? Ti bevállalnátok?

Figyelt kérdés
Itt egy videó egy kopaszra nyírásról: https://www.youtube.com/watch?v=3yDy2CLpt1o
2018. dec. 9. 15:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
58%
Utolsónak: egyszer élünk, próbáld ki most 🙂 Végül is két lehetőség van: vagy tetszeni fog és úgy maradsz, vagy nem, és akkor majd megnő (esetleg paróka addig), de akkor is elmondhatod, hogy meg merted csinálni 🙂
2018. dec. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vagány de nem vállalnám be
2018. dec. 26. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szerintem csak nagyon-nagyon szép archoz áll jól, azt merészen kiemeli. De kérdés, hogy aki ilyet csinál, az jól akar-e kinézni egyáltalán. Ha ez egy liberalista üzenet, szerintem inkább azt jelenti: nem akarok jól kinézni, nem akarom, hogy az emberek a konformista társadalom elvárásai alapján ítéljenek meg. Nem akarom, hogy egy szexista női szépségideálhoz viszonyítva értékeljenek, mint embert.


Én személy szerint nem vágatnám le, mert jobban tetszik a hosszú haj, és nem érdekel a társadalom. Azzal nincs baj, ha valami szokatlan dolog tetszik neked, csak az kínos, amikor az emberek feltűnési viszketegségből kezdenek tömégevel valami "elfogadhatatlan", "botrányos" dolgot majmoli, hogy meg nem értett kívülállóként tekinthessenek magukra.


Szepes Mária szerint "a külső túlságos bizarrsága mindig a többi teremtmény fölé való kerekedés vágyából fakad, akár a fokozott luxus, akár annak ellenkezője felé hajlik".

2018. dec. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Bárnit megtennék hogy kopasz barátnőm lehessen
2018. dec. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Szerintem egy új megismeréshez is elvezethet ...
2018. dec. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Mire jutottál?
2018. dec. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!