Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy állna? Mit gondoltok erről?

Hogy állna? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Fenék alá ér a hajam, és szeretném levágatni nagyjából úgy váll alá érőre, mert folyton csak a gondom van vele, gyorsan kócolódik, ráülök stb. Akinek hosszú haja van, az úgy is érti. Viszont van egy kis tokám, igy nem tudom, hogy jól állna-e a rövid haj, ti mit gondoltok erről? Az arcom nagyon szép, ezt mindig megkapom, szóval nem lenne olyan nagy gond de azért mégis örülnék pár véleménynek. Köszi :)

2018. dec. 9. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
(Ha tokád van, hogy van szép arcod?) A rövidebb haj csak kerekebb, teltebb arcot fog eredményezni. Én a helyedben nem váll alá, hanem kb. mell alá érő hajat vágatnék. Az nem is rövid, de nincs is vele annyi baj, mint a fenékig érővel.
2018. dec. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lol mi az hogyha tokad van hogy van szep arcod😂 kicsit gondolkozhatnal.
2018. dec. 10. 01:03
 3/4 anonim ***** válasza:
A kettő nagyban összefügg.
2018. dec. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak meg hozzateszem, hogy azota levagattam es mindenki azt mondja hogy sokkal jobb igy, es meg mindig szep az arcom, tokaval egyutt
2019. máj. 23. 02:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!