Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a pattanás utáni...

Mit tegyek a pattanás utáni foltok és pirosság ellen?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon foltos az arcom(aknék és pattanás után maradtak) nem várok csodát de valahogy el kellene halványítani szombatra...piros is ez mellett az arcbőröm...kenek rá testápolót is az sem segít. Kollégiumban vagyok tehát csak elérhető módszereket írjatok...C-vitamin,E-vitamint és cinket rendszeresen szedek!

2018. dec. 10. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
A testápolót nem arcra találtak ki, és nem is arra, hogy foltokat halványítson :) A helyedben én rendelnék pár tasak BHA és AHA hámlasztót a Skinsmartról (érdemes szétnézni ezen az oldalon!). Mindig úgy csinálom hogy felteszek egy pici hámlasztót az arcomra (mikor mit), majd lepihenek egy órára, aztán ha felkeltem, hidratálok (la roche vagy bioderma). Pár nap alatt már lehet látni az arcon az eredményt. De ez én vagyok, régóta használok hámlasztókat, kicsiben és óvatosan kezdtem. Neked is ezt ajánlom, hosszútávon sokat tud segíteni a bőr szerkezetén. Én is kolis vagyok, szóval abszolút elérhető.
2018. dec. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ezen kívül szerintetek jó a nive krém rá? Mert nincs otthon hidratáló krémem,és ez hidratál
2018. dec. 11. 07:42
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A drogériákban kapható márkákat (mint a nivea) én gyorsan elfelejteném.
2018. dec. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem nagyon bevalt a La roche posay effeclar duo termeke , felkenese utan a borszin egyenletes nagyjabol.Pirossagra ugyen ebbol a markabol a termalvizes sprayt ajanlom nekem nagyon bevalt!
2018. dec. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!