Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ettől hullhat jobban a hajam?

Csakegy5 kérdése:

Ettől hullhat jobban a hajam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fodrász tanuló vagyok, gyakran egymáson gyakorlunk a szalonban.. Sajnos kb mióta ez a történet folyik (most szeptember) a korábbinál is jobban hullik a hajam. Eddig még soha nem láttam a fejbőröm ennyire és hihetetlenül zavar, a hajam amit szeretek magamon kb és kifújt a dolog.


Szóval, előtte sosem volt heti 2-3x megmosva és be is szárítva a hajam, de ennek tetejébe feltűnt hogy érzékenyebb a fejbőröm a hőre. Viszont ezt figyelembe nem véve nyugodtan égette a fejbőröm a leányzó, nevetve mert hogy neki az a hőfok egyáltalán nem zavaró.

(Persze tudom, itt a hidegebb idő, azért is hullik, de ezelőtt ilyen szinten soha.)


Hullik, elvékonyodott és kétségbe vagyok esve, hogy vissza fog-e nőni.


Bárki aki tud erről valamit? Hasonló tapasztalat? Sikerült esetleg valamivel visszanyerni a hajad egészségét, dússágát?


Előre köszi a válaszokat és bocsi hogy ilyen hosszú lett



#hajhullás #elvékonyodott haj #fejbőr megégetése
2018. dec. 10. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze, hogy hullhat. Gondolj bele, mennyi macerának van kitéve mostanában a hajad. Ráadásul a magas hőfokon szárítás se tesz éppen jót neki. Legközelebb nyugodtan szólj, hogy neked az már túl meleg. (Gondolom a vendég haját se fogja leégetni, mondván, hogy neki az még egyáltalán nem zavaró. Nem is mennék többet ilyen emberhez.)

Szerintem szedj valami kifejezetten hajra való vitamint, ártani nem fog. Ebben a hideg időben meg egyébként is jót tesz egy kis plusz.

2018. dec. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, koszi!
2018. dec. 13. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!