Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vettem ricinus olajat a...

Vettem ricinus olajat a szakálamra viszont nem tudom, hogy hogyan kell fel vinni az arcomra?

Figyelt kérdés
Hogyan vigyem fel az arcomra?

#ricinusolaj #szakalnővesztés.
2018. dec. 14. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az ujaddal vagy akar sminkszivaccsal felviszed arra a teruletre ahova akarod
2018. dec. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
Most az arcodra akarod, vagy a szalálladra? Én arcbőrre használom, és elég belőle egy pár csepp, bedörzsölve. Hajra (szőrre) is ugyanígy lehet, de tényleg csak keveset, mert különben ragacsos lesz, vagy zsíros hatást kelt majd. Vagy úgy is csinálhatod, hogy többet teszel rá, hagyod hatni legalább fél órán keresztül, dunsztolhatod is (melegen - nem forrón! - viszed fel az olajat, és meleg törölközőt teszel a területre), és utána lemosod.
2018. dec. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És egy nap hányszor kenjem a szakálam? Illetve a bőröm azon részét ahol nem nő Szakál.
2018. dec. 15. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!