Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol lehet ricinus olajat...

Egy Wiwee kérdése:

Hol lehet ricinus olajat kapni? Mennyiért? És hogyan kell fel vinni a hajra, fejbörre?

Figyelt kérdés
A hajam meg növesztésért!:) Most kb.:50-51cm arra mennyi ricinus olaj kell? Rendes válaszokat lécci, előre is köszi!
2012. dec. 8. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Tudod, van egy meglepően jó dolog itt az oldalon, az pedig a KERESŐ
2012. dec. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Modtam hogy NORMÁLIS válaszokat köszi!!!
2012. dec. 8. 16:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Tegnap vettem kb 300 HUF volt egy deci. ennyi bőven elég lesz neked is. Nem hinném h a teljes 50 cm-edet érdemes lenne bekenni vele, mert azt mire ki tudnád mosni jaaaj :/ Nagyon ragacsos, sűrű, szagtalan olaj. A hajtöveket masszírozd be vele, a végeire felesleges tenni, arra nem jó hogy puhítson!!
2012. dec. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. dec. 8. 16:36
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha valaki tud még irni azt megköszönném! ;)
2012. dec. 8. 19:35
 6/7 anonim ***** válasza:

hát én eddig mindenhol csak jókat olvastam és kipróbáltam 2x is.. de úgy hullott a hajam hogy nagyon megijedtem.. több mint a fele megmaradt az olajnak de dobtam is ki.. szerintem az idő a legjobb a hajra ha növesztése miatt szeretnéd használni ha meg azért mert száraz akkor pedig a balzsam többet ér.. de ez az én véleményem :) sokaknak jó de ez is hajfüggő.. próbáld ki de ha nagyon hullik akkor hagyd abba mert csak rosszabb lesz.


és még annyit hogy 1x egész este rajta hagytam másodjára pedig csak 4órát de az a 4 óra is sok volt és semmit sem használt :/


ja és a gyógyszertárban tudsz venni max 200ft :)

2012. dec. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi:) Am, én a hajam nővesztésért , mert a hajam az puha balzsamot is használok! :))
2012. dec. 9. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!