Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Adnátok tanácsot házi pedikűr-...

Adnátok tanácsot házi pedikűr-bőrkeményedés témában?

Figyelt kérdés

Sok bőrkeményedés és tyúkszem is van a talpamon. Vettem scholl sarokrszelőt, és kiáztatás után azzal reszelgettem este. Sok bőrt levitt, de még mindig eléggé kemény. Megismételhetem ezt minden nap vagy minden másnap? Nem lesz sok? Arra gondoltam, addig csinálom, amíg szép sima, normál bőr marad csak.


És valahogy meg lehet előzni a kiújulást? Bármilyen krém, olaj, egyéb tipp jól jönne.



2018. dec. 16. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindig kiújul és újra kemény lesz a talpam.
2018. dec. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miért akarod otthon megoldani? Pláne, ha tyúkszemed is van? (amennyiben az egyáltalán tyúkszem, nem pedig szemölcs)

Menj el egy pedikűröshöz, aki szakszerűen kezeli a lábad.

2018. dec. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Voltam már két pedikűrösnél, mind a kettő belevágott a lábamba, napokig fájt. Most egy ideig elment a kedvem tőle, főleg úgy, hogy drága is.
2018. dec. 16. 16:17
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Keresni kell olyat, aki ért is hozzá.
2018. dec. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát, köszi, de ezzel nem igazán vagyok kisegítve. Egyelőre otthon szeretnék próbálkozni, ezért is tettem fel a kérdést.
2018. dec. 16. 20:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Naponta a szàraz bőrt lehet reszelni. Plusz ha birod, akkor kend be jó alaposan hidratàló krémmel lefekvéskor és aludj vastag zokniban. Ezzel is tudod puhítani.
2018. dec. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2018. dec. 17. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!