Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » La Roche-Posay Effaclar Duo+...

La Roche-Posay Effaclar Duo+ használatától még több pattanás?

Figyelt kérdés

Pénteken kezdtem el használni a fent említett terméket, akkor és a hétvége folyamán látványosan elkezdett javulni a bőröm, már-már elhittem, hogy tényleg csodatermék, hiszen csak jó véleményeket olvastam róla a neten. Ma (hétfőn) viszont úgy keltem fel, hogy még több pattanásom lett az arcomon, mint korábban, ráadásul ilyen alattomos aprók, amiket még ki sem lehet igazán nyomni, s be is vannak gyulladva. Ez normális reakció és idővel újra javulni kezd a bőröm vagy nálam valami nem stimmel?

Már össze sem tudnám számolni, hogy az elmúlt években hányféle drogériában vagy gyógyszertárban kapható terméket próbáltam ki, semmi sem használt, a házi praktikák szintúgy haszontalanok.

23/f


2018. dec. 17. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

A La Roche-Posay sajnos sokaknak nem válik be.


Nekem mitesszeres, pattanásos volt a bőröm, és baromi sokat segített az, hogy össze állítottam egy jó rutint. Nézd meg a videót, és sokat fogsz tanulni belőle. :)

https://www.youtube.com/watch?v=EhfNFDBv9uE

2018. dec. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem okozott soha ilyen gondot.

Igazából attól függ, mi okozza pontosan a pattanásokat.

Nekem azért írta fel a doki, mert szélsőségesen száraz bőröm van és emiatt vannak a pattanások, ergo a krém hidratál. Ellenben ha neked zsíros bőröd van, akkor talán ront is rajta a hidratálás.

Viszont mindenképp használj mellé kiegészítőt is, önmagában nem elég.

Én is rengeteg hülyeséget kipróbáltam a bőrömre, ami a legjobban bevált az a Zineryt nevű készítmény. Receptre adják csak ki, kérd meg a háziorvosodat, hogy írja fel.

2018. dec. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Bevált neked így 1 hónap után a termék? Én tegnap vettem meg az Effaclar Duo-t, igazából a pattanások utáni foltok eltűntetése céljából! Felkerestem egy bőrgyógyászt és másfél hónapja Inerta kúrán vagyok, előreláthatólag fél évig kell szednem a gyógyszert! Én is évek óta küzdök a pattanásokkal, több-kevesebb sikerrel, nagyon sok krémet kipróbáltam hozzád hasonlóan, de igazából egyik sem használt hosszú távon!
2019. jan. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Több mint egy hónapja használom a fent említett terméket, azóta jelentősen javult az arcbőröm. Sajnos még így is sok új pattanás jön ki az arcomon, az orromon pl. szinte egyáltalán nem segített a krém, viszont az eddigi kismillió termék közül eddig messze ez a leghatékonyabb. Ezzel talán nem is ezt dicsérném, hanem inkább a mezőny gyengeségére hívnám fel a figyelmet.
2019. jan. 17. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!