Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csúnya az ilyen haj? KÉP

Csúnya az ilyen haj? KÉP

Figyelt kérdés

[link]


Nekem is ugyanilyen a hajam mint a szőke (jobb oldali) lánynak.

Hosszra, szerkezetre (vékonyszálú, egyenes) egyaránt, illetve így is van levágva. Szintén szőke, árnyalatra talán egy cseppet sötétebb/melegebb,de ez most lényegtelen.


Valóban nem szép, ha egy lánynak ilyen kevés a haja?


2018. dec. 19. 21:38
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Nem azt kérdeztem, hogy rövid-e.

A kevés kifejezést nem a hosszra, hanem a mennyiségre használják.


Ez például dús:

[link]

[link]


Tehát ami nem ilyen, az kevés.

2018. dec. 19. 21:49
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Miert lenne csunya?:D
2018. dec. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mert olyan kevéske, világos, egyhosszú.
2018. dec. 19. 22:01
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

Nem baj, majd kinövöd ezt a gyerekes felfogást.


De szájbarágósan felvilágosítalak: azért mert valakinek vékony szálú haja van, az még nem csúnya. És hiába hiszed azt, hogy "kevés" a haja, ez nem igaz.

2018. dec. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Tesomnak is mindig vekonyszalu, keves haja volt, festette is(szokitette), vasalta. Hosszura sose nott meg neki, de szerintem nem volt csunya. Apolta, teljesen rendben volt, az ilyen vekonyszalu haj szerintem nem rossz, konnyen formazhato, altalaban egyenes is. Meg egy olyan torekenyebb, noies megjelenest kolcsonoz, ami szerintem tok jo.:D

Noverem ek vegul szules utan lett dusabb, hosszabb. Hogy ez csak azert van, mert nem festette, nem egyenesitette, azt nem tudom.:D

2018. dec. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
13%

Én meg pap kopasz férfi vagyok...abba gondolj bele....

A haj olyan amin nem tudsz változtatni , de a nőknek mindenre erre is van megoldás : póthaj.

A kutya nem veszi észre hogy neked bármi is lenne a hajaddal!


Én kopasz kisfarkú férfiként nem tudok semmit tenni!!!

Én szerinted hogy éljem le az életemet?

2018. dec. 20. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Te szoktál írni összehasonlítós kérdéseket a parkapcs kategóriába...nem tudom ki vette el ennyire az önbizalmad, de ez már durva. Amúgy szép a csaj haja...a tiéd is az.
2018. dec. 20. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal jobb egy ilyen "nem dús haj".

Azért azt a hajmennyiséget amit te küldtél beállítani nem egyszerű.

2018. dec. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez teljesen jó haj, nincs benne semmi csúnya. Oké, vékonyszálú, azzal mit tudsz kezdeni, ha bárki is azt írja, hogy csúnya? Semmit. Akkor meg mit görcsölsz rajta? Hosszra tökéletes, fazonra is - nekem kimondottan tetszik az ilyen egyenesre vágott alj. Az egyenes hajat irigylem, a szőke szín is szép.

Az én hajam dús és vastagszálú, persze mutatós, de egy hajmosás iszonyú macera, nem kimondottan hosszú, de így is iszonyú súlya van és nyáron dög meleg.

Abban egyébként biztos vagyok, hogy a göndör hajú lánynak a fele sem a saját haja :D

2018. dec. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a kevesebb, vékonyszálúbb hajjal sokkal egyszerűbb bánni.

Nekem iszonyatosan dús és vastag szálú a hajam, a tesómnak meg kb. mint az első képen a szőke.

Neki olyan szép, és sima, szinte magától siklik a fésű benne. Nem használ semmi különleges sampont, vagy hajpakolást, mégis selymes és puha a haja, ja és kicsit sem törik, pedig festi, szárítja, lakkozza stb. Ha begöndöríti, akkor napokig is látszik.

Ezzel szemben az én hajam: nagyon dús, és a vastag szálak miatt durva tapintású. Hajmosás után úgy nézek ki, mint egy oroszlán. Csak szilikonmentes cuccokat használok rá, meg kókuszolajat, argánolajat, natúr hajpakolásokat.... mégis mindig törik a vége, és könnyen kócolódik. A frizuracsinálás kész rémálom, ha pedig pl begöndörítem, akkor vagy fél flakon hajlakkot fújok rá, vagy egy óra múlva már semmi sem látszik, ezért már nem is nagyon kísérletezem ilyesmivel.

Ja és sokkal több festék, sampon, hajápoló fogy el, mint egy vékonyabb hajúnál.

Szóval ne bánkódj, a dús hajnak is van bizony hátránya.

2018. dec. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!