Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csúnya az ilyen haj? KÉP

Csúnya az ilyen haj? KÉP

Figyelt kérdés

[link]


Nekem is ugyanilyen a hajam mint a szőke (jobb oldali) lánynak.

Hosszra, szerkezetre (vékonyszálú, egyenes) egyaránt, illetve így is van levágva. Szintén szőke, árnyalatra talán egy cseppet sötétebb/melegebb,de ez most lényegtelen.


Valóban nem szép, ha egy lánynak ilyen kevés a haja?


2018. dec. 19. 21:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Uh nekem nagyon vastagszálú, dús hajam van és mindig nézegetem az ilyen hajú lányokat, mint amit linkeltél, hogy mennyire szép és könnyen kezelhető lehet. Ez tuti egyenesen marad nap végéig, nem göndörödik be furán az alja, egyszóval nekem tökéletes lenne. Persze meg vagyok elégedve a sajátommal, mert tényleg szép dús, de nem utasítanám vissza ezt, az tuti. Légy vele elégedett.

(Amit linkeltél amúgy dús hajakat, az elsőnek az 100%, hogy póthaj.)

2018. dec. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Örülj,hogy van hajad! Vannak nők akinek látszik a fejbőrük kevés,vékony,rövid hajuk van,mert kihullik,nem tud hosszabb lenni,de ez nem az! És ha olyan lenne, akkor is mi van? Attól még lehet ápolt,kulturált. Ez egy teljesen átlagos,normális haj! Ha ápolt akkor még szép is,olyan finoman bájos.Sok szép kislánynak is alig van haja,vékony kevés,de mégis jól esik rájuk nézni.Nem csak a haj van,hanem az összhatás is.Van akinek kemoterápia miatt csomókban hullik a haja,annak érthető,ha parókát vesz fel,egyébként szerintem felesleges és mindenkinek joga van úgy kinéznie,ahogy kapta a természettől,vagy Istentől.
2018. dec. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nem csúnya.
2018. dec. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!