Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Adna valaki tanácsot? Hajbaj.

Adna valaki tanácsot? Hajbaj.

Figyelt kérdés

Szóval. Hátközépig érő barna hajam van, egészséges és nem töredezett. Frufrum is van.

Azt mondják h nagyon jól áll, de én egyszerűen nem tudom elviselni ebben a melegben. Szenvedek. A hajam nagyon szép, szeretem is hogy hosszú, csak sok vele a baj, meg már néha kicsit unom. Arra gondoltam , hogy levágatom vállig érőre, valami ilyenre gondoltam:

[link]

De mindenki lebeszél...

Valami tanács?

Köszi.


2010. jún. 28. 11:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
54%

én is hátközépig érőből vállig érőre vágattam, és mindenki azt mondja hogy sokkal jobban áll így. :)

lehet, h szereted a hajadat, de talán neked is jobb lesz úgy, ha másért nem, a meleg miatt biztos! ;)

2010. jún. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Köszi:)

És téged nem próbáltak lebeszélni?

2010. jún. 28. 11:22
 3/19 anonim ***** válasza:
54%
szerinte a rövidebb haj a többségnek jobban áll, mint a hosszú.biztos jól fog állni, nincs vele annyi baj, mint a hosszúval.hajrá!
2010. jún. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
54%
jav:szerintem
2010. jún. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem küldj magadról egy képet. Ha levágatod, és mégsem tetszik, akkor több hónapba bele fog telleni hogy visszanőljön. Először próbálkozz a lófarokkal, vagy fondd be, esetleg csat, hajpánt, copf stb.


COPFOK:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


CSAT és HAJPÁT:

[link]


[link]


[link]


[link]


KONTY:

[link]


[link]


[link]


FONÁS:

[link]

2010. jún. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
54%

Ne hallgass rájuk, csak irigykednek, hogy milyen jó csaj leszel! ;) Szerintem ez a haj baromi jól néz ki, és különben is kell egy kis változás az ember életébe! :)

Én is így kezdtem, mint te, nagyon féltem az új, rövid hajamtól, de szuper lett! Azóta még rövidebbet is kipróbáltam, hiszen itt a nyár, meleg van, a hosszú hajjal meg csak a gond! Télre úgyis visszanő melegíteni. :)) Az idei nyári divat amúgy is a rövid haj! Hajrá! Szerintem szuper lesz! :))

2010. jún. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó, aranyos vagy:)


Anyum is itt izél velem, h nehogy már levágassam, de ő mindenről lebeszél,de szerintem holnap bejelentkezek fodrászhoz:)

2010. jún. 28. 11:53
 8/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan vágasd le, ha úgy gondolod, hogy jól fog állni. Csak gondolj bele, hogy ez nem fog ilyen jól állni mindig, Jessicának be van lőve...:) Hát nem tudom, a te döntésed, de ha jól nézne ki, akkor hajrá:)
2010. jún. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
27%

Hány cm a hajad????

Nem akarod nekem eladni???:D:D:D:D

2010. jún. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

nem tudom pontosan h hány centi,de elég hosszú.

Kaptam már amúgy ajánlatot, hogy megvennék:D

2010. jún. 28. 12:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!