Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Adna valaki tanácsot? Hajbaj.

Adna valaki tanácsot? Hajbaj.

Figyelt kérdés

Szóval. Hátközépig érő barna hajam van, egészséges és nem töredezett. Frufrum is van.

Azt mondják h nagyon jól áll, de én egyszerűen nem tudom elviselni ebben a melegben. Szenvedek. A hajam nagyon szép, szeretem is hogy hosszú, csak sok vele a baj, meg már néha kicsit unom. Arra gondoltam , hogy levágatom vállig érőre, valami ilyenre gondoltam:

[link]

De mindenki lebeszél...

Valami tanács?

Köszi.


2010. jún. 28. 11:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

én irigylem ,hogy olyan hosszú és egészséges a hajad!

én már növesztem egy ideje,de ugye mindig vágni kell a végéből és így alig alaig jutok egyről a kettőre...

ha nagyon unod levágathatod,csak nehogy utána megbánd.

am. meg nyáron a dögmeleben a rövidebb hajad is nagyon fog melegíteni és úgyis fel kell copfolnod vagy ilyesmi.az meg jobban néz ki,ha a hajad hosszú,mert így a copfod is szép hosszú.ésetleg előlre veheted a válladra....jaaaaaj hosszú hajat akarooooook!!!!:(:(:(

ezt ne ved lebeszélésnek,csak egy vélemény volt:D

2010. jún. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Nem veszem annak, ez ilyen.

Akinek hosszú van rövidet akar , és fordítva:)

Amúgyis, én is ha rövid hajam volt , a hosszúra vágytam mindig....:):)

Ilyenek a lányok:)

2010. jún. 28. 12:08
 13/19 anonim ***** válasza:
feltudnál tenni képet a hajadról? Mennyiért adnád el?
2010. jún. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

nem tudom, igazából nem gondolkodtam még el komolyabban ezen...:)


[link]

2010. jún. 28. 12:31
 15/19 anonim ***** válasza:
nagyon szép a hajad, de szerintem jól állna a rövidebb is. plusz ha ki akarod próbálni a rövid hajat, addig tedd, amíg fiatal vagy, mert ha idpsebben vágatod le, sokkal nehezebben nő meg :) szal hajrá :)
2010. jún. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

szerintem ne vágasd le :)

nekem is kb. ilyen hosszú hajam volt, levágattam vállig érőre, és nagyon megbántam :(

most növesztem újra :D

szép arcod van, szerintem nyugodtan összefoghatod, variálhatod a frizukat, nem fog melegíteni annyira :)


mellesleg ha le akarod vágatni, akkor nyugodtan, jól fog állni. :)

2010. jún. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

11:50-es vagyok :)

újra azt tudom ajánlani hogy vágasd le :D

Ilyen melegben nem lehet megmaradni kiengedett hajjal hacsak nem ülsz állandóan légkondi vagy ventillátor előtt(tapasztalatból mondom, nekem is ugyanilyen hosszú hajam volt):D Viszont ha meg állandóan összefogod (legyen az lófarok, konty, vagy akármi..), a hajad megtörik. És szerintem az kiábrándítóbb, mintha rövidebb lenne a hajad 10 centivel :D

2010. júl. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

bocsi, h későn: nem próbáltak lebeszélni :D

'első'

2010. júl. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
mért nem gumizod fel mert lehet h megbánod h levágattad ?!!
2010. júl. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!