Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a szénaboglya...

Mit tegyek a szénaboglya hajammal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eléggé száraz hajam van. Bár sokszor fésülöm, rögtön újra kócos lesz és szétáll. Enyhén hullámos a hajam, de kb. úgy néz ki mint a Neveletlen hercegnő elején a színésznő haja. xD Milyen "csodaszert" ajánlotok? Nézegettem itt a hasonló kérdéseket és a Gliss Kur Ultimate Repair Express balzsamot ajánlották sokan, az jó lehet az én hajtípusomra is? A kedves válaszokat előre is köszönöm! :) Boldog karácsonyt mindenkinek!



2018. dec. 25. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is elég szálkás a hajam - bár egyenes, nem hullámos - én a Pantene repair sampon&balzsam kettősét nyomatom most már hónapok óta, amellett, hogy sokkal fényesebbé, puhává és kezelhetőbbé tette a hajam, az illata is fenomenális, nagyon tartós, mert másnap is kitart, és elég jól megéri, ugyanis nem kell belőle sokat nyomni, nagyon jól habzik.

amit te írtál, nem ismerem, de talán érdemes kipróbálni ezt a kombót, hátha neked is beválik - csodákat ne várj tőle, de sztem hatásos :)

2018. dec. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! :)
2018. dec. 28. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!