Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mondanatok olyan hajhabot...

Mondanatok olyan hajhabot amit ha felkenek az egyenes hajamra akkor begondorodik kis furtokbe?

Figyelt kérdés

2018. dec. 25. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Ez aranyos. Nem igazán értesz a női dolgokhoz, ugye? Ilyen nincs, nem létezik. Göndörítő habot kell rátenned, ami segíti a göndörséget jobban megtartani. De göndöríteni neked kell. Hajcsavarókkal, vagy sütővassal.
2018. dec. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Meg hogy en nem ertek a noi dolgokhoz... Ilyen igenis letezik mas kerdeseknel is olvastam,es az ismeroseim is mondtak hogy ra kentek az egyenes nedves hajukra es be gondorodott egy ido mulva mivel valami olyan szert tartalmaz ami elosegiti a gondorseget.A kerdest azert irtam ki hogy megtudjam ezeknek a teremekeknek a nevet, mivel azt nem irtak hozza mas kerdeseknel! En is nagyon jol tudom hogy a hajamat hogy lehet be gondoriteni.Hajhabot hasznalok ra.Csak gondoltam ki irom a kerdest hatha valaki segit megtudni annak a termeknek a nevet amit ha ra kenek begondorodik,mert ugy konnyebb lenne gondoriteni mint ahogy en szoktam.Ha nem tudsz semmit az ilyen dolgokrol mert le vagy maradva nem kell valaszolni a kerdesemre ;)
2018. dec. 26. 11:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem szögegyenes a hajam, tehát bármelyik habot ráteszem és nyomkodva szárítom, akkor ha nem is göndör, de erőteljesen hullámos lesz. Tehát ez a hajad minőségétől is függ.
2018. dec. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!