Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a nagyon...

Mi a véleményetek a nagyon rövid hajú lányokról? (kép) Rövid haj, vagy paróka?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy egy betegség miatt kihullott a hajam (nem rák/kemo), ezért parókát hordok. 5 hónapja lettem teljesen kopasz, azóta nő vissza a hajam. Az ismerőseim, munkatársaim tudják, hogy parókát hordok, sosem tagadtam, de soha nem látták még a rövid hajamat. Itthon továbbra is hordani fogom.

Viszont januárban apámmal megyek céges útra Csehországba a hegyekbe, ahol nem szívesen lennék parókában 0/24-ben, mert amúgy is kényelmetlen, meg néhány tevékenység közben mégjobban zavarna (medence, szauna, síelés). Viszont apám nem tudja, hogy rövid a hajam, de parókával se látott még, csak régebben a saját hajammal (nem velünk él, évente kb kétszer látjuk egymást). Még előtte is félnék így mutatkozni (azt sem tudja, hogy kihullott a hajam, azt hinné, hogy magamtól vágattam le). Meg a többi ember miatt is félek paróka nélkül menni. Tuti kérdezősködnének, meg megjegyzéseket tennének. Ezért a kérdés, amúgy. Próbálok belelátni a fejükbe. Nektek mi lenne a véleményetek, ha látnátok egy nagyon rövid hajú lányt?


Egyik képen se én vagyok, csak kb ekkora az én hajam is, annyi különbséggel, hogy nekem nincs fazonra vágva, ezért hátul hosszabb, mint nekik, viszont hülyébben is néz ki. De nem szeretnék vágatni belőle, növesztem.

[link]

[link]

[link]


Általában nem érdekel mások (pláne idegenek) véleménye, mert pl imádok sminkelni, és a hétköznapokon is full extra sminkben szoktam lenni (nem mindig, vagy teljesen természetesen, vagy full glam, átmenet nincs :D), ami tudom, hogy az emberek 90%-ának nem tetszik, de nem érdekel, mert nekem igen, és én élvezem csinálni is. Viszont a rövid haj nekem se tetszik.


Szerintetek menjek rövid hajjal, és készüljek fel a kérdéseikre (mire számítsak?), vagy szenvedjek parókában? Apám akkor is látna, mert nincs az a pénz, hogy én ebben aludjak éjszaka is.



2018. dec. 28. 18:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

Nagy vadállat lehet az apád, ha attól fosol, hogy mit szól majd a rövid hajadhoz, ami amúgy betegség miatt lett ilyen...

A többiek meg, hát, ha 2019-ben ledöbbennek azon, hogy valakinek olyan a haja mint Hale Berryé, úgy kell nekik.

2018. dec. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem vadállat, csak nem olyan a viszonyunk, hogy ilyenekről beszéljünk.


Amúgy az lemaradt, hogy azért félek a többiektől, mert valamilyen szinten ismerem őket. Az túlzás, hogy ismerem, de tavaly is, és azelőtt is találkoztunk ugyanott, és beszélgettünk, meg az egyik haverja tanított síelni, a medencében is beszélgettem velük... Szóval nem teljesen idegenek, láttak hosszabb hajjal, ezért is félek a véleményüktől.

2018. dec. 28. 18:29
 3/12 anonim válasza:
53%
Ne aggódj valami olyan miatt, ami nem is a te hibád. Add mindenhol önmagad, mutasd azt, aki vagy. Az ilyen rövid hajak megfelelő stílussal nagyon állatul mutatnak ;)
2018. dec. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
Azt vártam, hogy a képeken valami éppen borostás méretű hajak lesznek. De a képeken látható nőknek teljesen normális hajuk van. Ha a tiéd is ilyen hosszú, akkor egyáltalán nem értem, miért görcsölsz. Ekkrora hajon még parókát hordasz?? Na, ez a beteges.
2018. dec. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Metionin ***** válasza:
Senkinek semmi köze hozzá hogy milyen hajjal mászkálsz. Én a helyedben a parókát ilyen hossznál már nem venném fel. Apádnak meg mégis miért kellene magyarázkodnod? És ha önként vágattad volna le? Ha rákérdez max megmondod hogy most nő újra azt annyi.
2018. dec. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek vállalható hajak,pláne ha betegség miatt van így.
2018. dec. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"és készüljek fel a kérdéseikre (mire számítsak?)"


Pl: Kedves Anna, bizonyára emlékszel rám, édesapád munkatársa vagyok, tavaly együtt fürdőztünk a medencében. Akkor még hosszú hajad volt, ami sokkal jobban állt neked, mint ez a jelenlegi rövid. Nos, mi történt a hajaddal az elmúlt évben? Magyarázatot követelek!

2018. dec. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 opened paradise ***** válasza:

Ezek szerintem egyáltalán nem szokatlanok. Azt hittem borosta méretű haj lesz a képen.

Menj úgy, ahogy jól érzed magad.

2018. dec. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem rosszból írom, de a soraidból süt a megfelelési kényszer. Nem lehet a képekből eldönteni, hogy neked hogy áll a rövid haj, amúgy is mindhárom képen különböző a fazon. Egyébként próbálj ellazulni, annyira nem foglalkozik senki sem kinek milyen haja van, mint ahogy te gondolod. Nyilván az emberek olyanok, hogy rá fognak kérdezni, mire nem, ami picit az átlagtól eltér, legyints egyet és mondd azt, hogy kiakartad próbálni, mert neked tetszik és amúgy is hamar visszanő. Persze csak ha nem akarod elmondani az igazat. Tud jól állni egy csajnak is a rövid haj.
2018. dec. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#10 vagyok, ja igen, szerintem vállald be, mint hogy átszenvedd az egészet.
2018. dec. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!