Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szeplő eltünik egy idő...

Gergo20013 kérdése:

A szeplő eltünik egy idő után? Vagy genetika hogy megmarad ez örökre vagy eltünik?

Figyelt kérdés
Régen apukám is serdülő korában szeplős volt és mára már egy sincs az arcán.. Szerintetek? Lehetseges hogy eltünik? Vagy ez hogy működik? Mert apukám sokat volt a napon és igy sokat barnult is és gondoltam már arra is hogy lehet azért tünt el mert lebarnult.. De mások szerint meg ha próbálnél barnulni akkor csak sötétebbek lennének a szeplőim.. Köszönöm az válaszokat előre is.

2018. dec. 29. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Valakinek elmúlik valakinek nem, ezt nem igazán lehet megmondani. Én kiskoromban szeplős voltam, így nyolcadikra teljesen elmúlt.
2018. dec. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Változó
2018. dec. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kiskoromban nekem is volt, de elmúltak
2019. jan. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen valtozo. Nekem pl nyaron latszanak csak, maskor mintha nem is lennenk.
2019. jan. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is volt még kiskoromban de asszem 9.be már elmúlt de sztem kinek milyen a genetikája
jan. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!