Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Állásinterjúra ha hosszú a...

Állásinterjúra ha hosszú a hajam, fogja össze lófarokba, vagy kontyba?

Figyelt kérdés
Vagy egyáltalán ne fogjam össze? Derék alá ér a hajam. Azok válaszát várom akiknek hasonló hosszú haja van. 20/f

2018. dec. 31. 07:32
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Ne haragudj, egy kicsit rosszindulatú leszek. Elöszőr azt hittem lány van, nem írtad félre? Ha nem, akkor komolyan, olyan hosszú hajad van? Visszavágatnám vállig a hajad. Hosszú hajjal eléggé baleset veszélyes dolgozni fizikai munka mellett. Ilyen hajaddal nem fognak felvenni téged egykönnyen, a cégek nem vállalnak felelöséget ha balesetet okozol.
2018. dec. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
* lány vagy.
2018. dec. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, de irodában fogok dolgozni. Nem hiszem, hogy ott balesette lehet ott okozni. Egyébként miért gondolod, hogy egy fiúnak fizikai munkát kell végezni?
2018. dec. 31. 08:00
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Na, egyes valaszoló tipikus sztereotípiakat írt le. Fiút nem vesznek fel hosszú hajjal, fizikai munkára megy, stb. Én azt javasolnám, hogy mindenképpen keltsél ápolt benyomást: legyen a hajad frissen mosva, és olyan frizurát válasz, ami neked jobban áll. Én hosszúhajúként mindenképp felfogom, de a felfogásnak is van több módja. Fiúkbak az is jól állhat, ha kb a válladnál/vállad alatt raksz bele egy hajgumit. Vagy onnan lefele akár többet kb. 10-12 centinként 1-1 hajgumit. Vannak kontyok is, amik jók fiúknak. Én nem tartom túl férfiasnak, de egyre több fiú használ hajráfot is. Azzal is lehet variálni. Valami olyan felfogott frizurát válassz, ami neked jól áll, már máskor is hordtad, és magabiztos vagy vele. Sok sikert az állásinterjúhoz!
2018. dec. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy egyszerű tarkónál megkötött "lapos" lófarok is jó lehet.
2018. dec. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a 10-12 centinként 1-1 hajgumit, amit az egyik válaszoló írt, szerintem felejtsd el. Nem kelt valami professzionális benyomást, úgy fogsz kinézni, mint Khal Drogo a trónok harcából.

Csak mosd meg a hajad és kösd egy egyszerű lófarokba, azzal nem nyúlhatsz mellé.

2018. dec. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ahogy akarod
2018. dec. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
73%

Milyen irodai munka?


Van olyan ahol semmiképpen sem elfogadott a hosszúhaj.

2019. jan. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Munkaugyiskent azt tudom mondani, h fiuknak a hosszu haj nem hatrany.


Lanykent is viszont hatrany, ha a munkavegzessel nem osszeegyeztetheto, de ettol meg senkivel nem vagatjak le a hajat!!!


Fiuknal annyival nehezebb a kerdes, h a kiengedett haj apolatlansagot sejtet, a kontyot meg senkinek sem nagyon ajanlom interjura, mert tul “merev”. Ha el akarod rejteni a hosszat, nem hiszem, h kellene. Eleg, ha frissen mosott hajjal hatul osszefogod es kesz es szepen feloltozol. Nem lesz gond.

2019. jan. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!