Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjúra frizuratipp...

Állásinterjúra frizuratipp extra hosszú hajhoz konty kivételével?

Figyelt kérdés

Fenékig ér a hajam és nagyon dús, rettentő tömege van.


Banki back office állásról van szó.


Természetesen a konty lenne a legkézenfekvőbb frizuraötlet. Professzionális, visszafogott, viszont... annyira nehéz a hajam, hogy félóránál tovább még akkor se bírom az egészet felkötve, ha egészen alulra, a tarkómnál megtámasztva csinálom a kontyot.


Kiengedve ilyen hossznál már elég rendezetlen, illetve túl feminim.

Befonva kislányos vagy még rosszabb: ősanyás.


Egyszerű lófarok?

Mondjuk így?

[link] - viszont nekem háromszor ilyen vastag és így is derékig fog érni.


Dolgoztam már ilyen helyen, onnantól hogy (feltéve ha) bejutok nem lesz gond a hajammal, de most meg vagyok lőve.

Legutóbbi állásinterjúmon még csak vállig ért (jó rég volt), akkor kiengedve is oké volt.


2014. jún. 24. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is lófarokra gondolnék.
2014. jún. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És ha befonod és úgy kontyolod fel? Vagy feltűzöd valamivel? Mégis csak a konty az igazán profi, mert hiába kötöd lófarokba, attól még a hossza miatt hangsúlyos marad. Ha a konty sehogy nem marad meg, akkor nyilván nincs más választásod...vigaszatljon, hogy amúgy is back office állásról van szó, nem a hajad lesz a legfontosabb tényező.
2014. jún. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi.

Igazság szerint eleve csak úgy marad meg a kontyom, ha befonva tekerem fel.

Ha simán, akkor nincs az a kontytű, ami a helyén tartaná. Tízet is beletehetek, plusz a "csavaros" rögzítőt ( [link] ), rá fél flakon hajlakk és még úgyis képes szétjönni. Kontyfánk is kilőve, mert anélkül is óriási. Befonva tudom csak rendesen rögzíteni.


Kínlódásnak hangzik, de hétköznapokon elég jól elvagyok vele. Sokféle frizurát variálok, de interjúra mindet túl romantikusnak vagy feltűnőnek találom.


Na, mindegy. :) Még van egy fél napom, kipróbálok pár dolgot.

Lehet, hogy valamilyen félkonty lesz végül a nyerő (lófarok és konty egyben). Az lehet fent marad.

Vagy ez se rossz (fánk nélkül, talán fonva és alacsonyabbra készítve), de lehet, hogy ehhez is túl hosszú:

[link]

2014. jún. 25. 00:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!