Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon sok pattanásom kijött,...

Nagyon sok pattanásom kijött, és nagyon csúnya az arcom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Téli szünet van tehát van még 1hetem és 5napom eltüntetni a pattanásokat és az azok okozta sebeket. Milyen házi praktikákat ajánlanátok? Kérlek segítsetek. Nem szeretnék így suliba menni.
2019. jan. 1. 11:10
 1/5 anonim válasza:
Szerintem mindenképpen hasznalj rá valamilyen kozmetikumot én ajánlom a la rocher posay termékeit, nagyon jók pattanásos bőrre, de csak otthoni praktikákkal nagyon nem fogsz megszabadulni tőlük azaz igazság, annyit tehetsz hogy alaposan megtisztitod a bőröd miután kint jártál a z utcán így a rárakodott szennyeződés nem fog rontani a helyzeten, a szódabikarbóna és az élesztő is segít, mindakettőt az arcodra kenheted. Ha pedig suliba szép bőrrel szeretnél menni akkor alapozó, énis hasznalok minden nap.
2019. jan. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem az Akneroxid nevű krém nagyon bevált, gyógyszertárban tudod beszerezni. Esetleg Manna szappanok?
2019. jan. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is csúnya lesz a hidegtől mindig. Az aloevera elég gyorsan gyógyítja a hegeket, nyugtatja az egész bőrt, összehúzza a miteszereket, nekem bevált.
2019. jan. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj el bőrgyógyászhoz, és fel fogja írni valószínűleg az Inerta nevezetű gyógyszert. Kb. fél évig kell szedni, és el fog múlni a pattanas ;)
2019. jan. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. egészséges étkezés

2. napi minimum 2 liter víz elfogyasztása

3. minden ételnek és italnak nem nevezhető vackok mellőzése az életedből

4. rendszeres testmozgás

5. ne egyél annyi édességet és húst

6. pattanásra soha ne kenj alapozót/púdert

7. borogasd körömvirágteával, vagy kamillateával

8. menstruáció előtt ki szoktak jönni pattanások

2019. jan. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!