Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hátamról hogyan tudnám...

A hátamról hogyan tudnám eltüntetni a szőrt problémák nélkül?

Figyelt kérdés

A testem nagyrésze eléggé szőrös, amivel nincs is baj, mert ha a helyzet megkívánja 1x-1x, leborotválom és kész.


Viszont az utóbbi időben az egész hátamon vannak már ezek a távolról nem annyira látható, de 1-2 méterről már észrevehető hosszú, még sosem vágott szőrszálak. Sajnos egész sűrűn már.


1. probléma: magamnak nem tudom normálisan nyugodtan levágni (nem érem el mindenhol)

2. probléma: ha levágom, ugyanúgy megerősödik, mint a hasamon és a mellkasomon, illetve derekamon (ezeken a helyeken nincs vele bajom), ami a hátamon undorító lenne szerintem


Van valami könnyed módszer, amivel magamnak vagy könnyedén le tudom vágni, vagy más csinálja meg, de akkor hetekig nem nő vissza akár?



2019. jan. 1. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kozmetikus legyantázza neked
2019. jan. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
A végleges megoldás nem olcsó, de ha belenyúlsz a pénztárcádba, lézerrel kiölik a szőrhagymákat, és soha többé nem nő ki.
2019. jan. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A gyanta hány napig "tünteti el"?
2019. jan. 1. 21:49
 4/11 anonim ***** válasza:
49%

A gyanta kb 1 hétig hoz szép eredményt aztán ahogy elkezd visszanőni, hetekig pattanásos lesz a hátad.

Férjemnek is szőrös a háta, én kezelem, tapasztalat.

A legszebb megoldást a szőrtelenítő krém hozza, de azzal olyan 4-5 nap míg nem kezd el visszanőni.

Ha van pénzed rá, inkább lézereztesd ki.

2019. jan. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Gyanta két hétre, de négy hétig nem lesz olyan sűrű és hosszú, mint volt, tehát havonta elég eljárni. Ha van a családban vállalkozó szellem, aki megcsinálja neked havonta, akkor beruházhatsz egy házi gyantázó készülékre, úgy sokkal olcsóbban jön ki. Egy készülék 20E körül van, de azt csak egyszer kell megvenni, egy patron 1300 körül, az felülettől függően több alkalomra is elég, 20 gyantázó csík kb. 800-900 Ft, ez 4-5 alkalomra elég, plusz egy kis üveg gyantalemosó olaj szintén 900 Ft körül van, és több alkalomra elég.
2019. jan. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Utolsó voltam, láttam az előző válaszát. Egyéni érzékenységtől függ, hogy kinek melyik testrésze hogyan reagál, nekem pl. a lábszáramon és a hónaaljamon soha semmi problémát nem okoz a gyanta, de a bikinivonalon igen. Gyantázás után előfordul, hogy picit benő a szőr a bőrbe, ezt egy tiszta tűvel óvatosan ki kell szabadítani. Első egy-két alkalommal gyantáztasd le kozmetikussal, hogy meglásd, hogy reagálsz rá.
2019. jan. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
#4, nem lenne pattanásos, ha rendesen előkészítenéd a bőrfelületet, megfelelően használnád a gyantát és lekezelnéd utána, az, hogy csak egy hetet bír ki és pattanás (gondolom inkább szőrtüsző gyulladás) lesz azt mutatja, hogy rosszul gyantázol, nem kitéped, hanem elszakítod a szőrszálakat.
2019. jan. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Gyantat próbáld ki, nagyon sokan csináljak, legtöbbször bejon
2019. jan. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%
Én pasiként írok. Azt tudnod kell,hogy ha szőrös vagy és leszeded,sosem lesz olyan a felület,mint akinek alapból szőrtelen. A helye,nyoma úgyis ottmarad,de ezzel nincs is baj. Mondják itt a gyantát,gondolom lányok. Azért a férfi szőr kicsit más. Több hetes,netán hónapos simaságról ne is álmodj! Nekem 1 hét után már kezdenek visszanőni és a 10. napon már mind kibújt.Magamnak nem tudom,a kozmetikushoz járni meg tortúra,legalábbis férfiként. Én vettem ilyen elektromos testborotvát, aminek van nyele,tehát mindenhol elérem és azzal szoktam leszedni,így gyorsan,saját magamnak is meg tudom oldani.
2019. jan. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kedves 7-es. A gyantában béna vagyok, magamnak se csinálom. Ezt kozmetikusnál tapasztaltuk, váltás esetén is. Természetesen rendesen elő van kezelve, de a hát egy rohadt érzékeny terület, erre a kozmetikus is felhívta a figyelmet.
2019. jan. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!