Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hátamról hogyan tudnám...

A hátamról hogyan tudnám eltüntetni a szőrt problémák nélkül?

Figyelt kérdés

A testem nagyrésze eléggé szőrös, amivel nincs is baj, mert ha a helyzet megkívánja 1x-1x, leborotválom és kész.


Viszont az utóbbi időben az egész hátamon vannak már ezek a távolról nem annyira látható, de 1-2 méterről már észrevehető hosszú, még sosem vágott szőrszálak. Sajnos egész sűrűn már.


1. probléma: magamnak nem tudom normálisan nyugodtan levágni (nem érem el mindenhol)

2. probléma: ha levágom, ugyanúgy megerősödik, mint a hasamon és a mellkasomon, illetve derekamon (ezeken a helyeken nincs vele bajom), ami a hátamon undorító lenne szerintem


Van valami könnyed módszer, amivel magamnak vagy könnyedén le tudom vágni, vagy más csinálja meg, de akkor hetekig nem nő vissza akár?



2019. jan. 1. 21:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Borotváld le. Nem amiatt erősödik a szőr. Kamaszként mindenki elkezd borotválkozni, de a test a huszas éveink elejéig változik. Naná, hogy szőrösebb egy 25 éves, mint egy 15 éves :)


Kozmetikus is jó megoldás, vagy ha tudsz segítséget kérni akkor otthoni gyanta készlet. Van olyan férfi barátom akinek többször megcsináltam már a hátát.

2019. jan. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!