Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon ciki lesz durva hajhull...

Nagyon ciki lesz durva hajhullással fodrászhoz menni?

Figyelt kérdés

Tudom furcsa kérdés, de 2 évvel ezelőtt durván elkezdett hullani a hajam. Már egy csomó kivizsgálást (orvost, fogorvost) megjártam, de azóta sem tudták pontosan megmondani mi okozza ezt. Jelenleg gyógyszereket szedek, az egyik bőrgyógyász pedig írt fel gyógysampont (és hajszeszt), amivel minden második nap hajatmosok. Azóta már nem hullik úgy a hajam, viszont hajmosás után borzasztóan. Kb. a hajam fele a fésűben marad minden egyes mosás után. Legalábbis egy hatalmas hajcsomó.


Ha elmegyek fodrászhoz, hogy vágasson le belőle, akkor megfogja mosni, és miután kifésüli majd, nem lesz ciki az a rengeteg haj ami kihullik? Nem fog érte megszólni?


Tudom, hogy nem kéne ezzel foglalkoznom, hiszen a fodrásznak az a dolga, hogy megcsinálja a hajam, de valahogy én ezt az egész hajhullás témát cikinek érzem, még úgyis, hogy már régóta rajta vagyok a megszüntetésén.


18/l


2019. jan. 2. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kezd azzal a fodrásznál, hogy elmondod neki a problémádat. Lehet még tanácsot is tud adni neked.
2019. jan. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Én is ezt terveztem, csak már előre látom, hogy elfog szörnyedni a hajmennyiségen. De lehet én aggódom csak túl ezt az egészet.
2019. jan. 2. 17:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz ciki. De mindenképpen mondd el neki. Ne érje meglepetés. És talán lesz valami ötlete, tanácsa is.
2019. jan. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem lesz ciki
2019. jan. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2019. jan. 2. 19:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon hullott a hajam.Én is cikinek éreztem így fodrászhoz járni,már csak látni is,hogy mennyivel kevesebb lett ùjra.Egyszer ajanlott is valamit.Kb.azt is úgy próbáltam ki,mint minden mást, 3 hónap után feladtam,nem látom a gyors fejlődést,nem használ biztos stb.😅Persze ez haj,nem nő ki2 nap alatt.Most 4 hónapja gyógyisampont használok,plusz revalid,mert egy ismerősöm azt mondta stressz alapú szerinte a hajhullásom,és szedjem.Ha neked sem találják az okát,azért ìrom.Úgyhogy megfogadtam,hogy nem hagyom abba,és visszanőtt,láthatóan.Pedig már látszott rendesen a fejbőröm.Előszōr még jobban hullott,de nagyon lassan az is abba maradt.
2019. jan. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot! :) Végül voltam fodrásznál, mondtam neki a hajhullást, ő pedig azzal nyugtathatott, hogy látott már ennél durvábbat is, meg szerinte a hosszú hajamon jobban feltűnik ez.
2019. jan. 4. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!