Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Meg lehet valahogy előzni a...

Meg lehet valahogy előzni a hajhullást?

Figyelt kérdés
Apámat, és a nagyapámat is egész életemben kopaszembernek láttam, már kb. 25-30 éves koruktól elkezdett hullani a hajuk a feje közepe-elejétől. Jelenleg én 19 éves vagyok és feltűnt, hogy amikor beletúrok a hajamba igy hossszasan (viszket vagy csak úgy stb.) néhány hajszál a kezemben marad, fájdalommentesen. EZ már a hajhullás első jelei lennének? Meg lehet valamilyen étel fogyasztásával, ,,gyógyszerrel" előzni ezt?

2019. jan. 3. 18:14
 1/3 fokhagymásfagyi válasza:
Én 43 éves vagyok és nem kopaszodtam meg. Pedig nekem is előfordult, hogy huszonéves koromban elkezdett hullani a hajam, be is pánikoltam és ha jól emlékszem Varga hajcseppeket használtam hónapokon keresztül. Jelenleg nem olyan sűrű a hajam, mint tizenéves koromban volt, de nem is kopaszodtam meg, átlagos a hajam sűrűsége (tizenéves koromban átlagon felüli sűrű hajam volt). Szóval, hogy van hajam, annak köze van-e a hajcseppeknek vagy anélkül is megmaradt volna, ami most van, azt nem tudom. Minden esetre ha eddig nem kopaszodtam meg, akkor szerintem már nem is fogok csak nagyon öreg koromra.
2019. jan. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha genetikailag hajlamos vagy rá, csak úgy előzheted meg, ha elébe mész, és leborotválod az egészet. Ez van. Én is így tettem, ez a legjobb, semmi hajprobléma, ráadásul állat jól is néz ki.
2019. jan. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A kopaszodás az rendkívül egyszerű ok miatt van, mégpedig ha valaki huzamos időn át nehéz fizikai munkákat végez, kimerül a szervezete, nem tudja visszapihenni a fáradalmait és lassan elfogy. Hiszen "portested is széthulland így igaz".

Tehát szó szerint kidolgozod magadból az életedet és végül nem csak kopasz leszel, de még gyereket se fogsz bírni nemzeni, mert nem marad a szervezetedben annyi életerő. Ez rideg dolog, de így van. Az a sok köntörfalazás, meg körítésszöveg hogy "mert az elégtelen táplálkozás", "mert az ilyen meg olyan hiányok", az csak kamurizsa a valóság elfedésére. De akkor is az összenergia elfogyása az oka mindennek.

2019. jan. 7. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!