Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem szeretnek a férfiak...

Miért nem szeretnek a férfiak borotválkozni?

Figyelt kérdés
Én szeretek borotválkozni, igaz 1 héten csak egyszer csinálom. Bárkit megkérdezek mindenki azt mondja, hogy utál. Miért nem szeretnek az férfiak borotválkozni?

2019. jan. 3. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Magát a borotválkozást én sem szeretem kifejezetten, de inkább azt mondanám, hogy közömbos számomra. Viszont ennek ellenére is borotválkozom, mert nem szeretem, ha borostás vagyok.
2019. jan. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom, nekem nincs bajom vele, mert nekem nem áll jól a túlzott borosta, bajusz, szakáll. Pláne, hogy nincsen egy nagyon durván maszkulin szőrös arcom, úgy hogy inkább ápolatlanul nézek ki tőle.


Amúgy mostanában trend lett megint a borosta, szakáll. Sok ember még akkor is növeszt kisebb nagyobb szakállat, ha nem áll jól neki.


Nem tudom miért, lehet sokan ettől érzik magukat férfiasabbnak, de szerintem nem a szakálltól lesz valaki ténylegesen FÉRFI. A férfiasság belülről fakad, ha belül az ember nem férfi, akkor tök mindegy, hogy mit növeszt magára, mit vesz fel, stb. Az még nem férfi.


Úgy hogy lehet mögötte lustaság, igénytelenség, férfiasság erősítése, vagy csak szimplán vágy arra, hogy valaki borostás, szakállas legyen.


De már frankón iparág épült erre, annyi szakáll ápoló, fazonírozó termék van a piacon, hogy külön szekrény van nekik a férfi osztályon, legalábbis külföldön nagyon sokszor szaladtam ilyen részlegbe, de itthon is egyre elterjedtebb.

2019. jan. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
Nekem muszáj a munkám miatt, de a punci is jobban szereti.
2019. jan. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Metionin ***** válasza:
Hát én nőként se szeretek, mert macera. Gondolom amelyik férfi nem szereti, szintén emiatt.
2019. jan. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!