Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek mi a legjobb...

Szerintetek mi a legjobb testápoló? (lehetőleg természetes)

Figyelt kérdés

egy megbízható, puha bőrt kölcsönző testápolót szeretnék találni, ami lehetőleg nem tartalmaz sok ártalmas anyagot, parfümot stb ami könnyen irritálja a bőrt (érzékeny bőrű vagyok). meglepődtem hogy a baba testápolókban is milyen szerek vannak: [link]


tudom, nem igazán van teljes mértékben ilyen szerek nélkül testápoló, de azért amennyire csak lehet, szeretném elkerülni az ártalmasabb anyagokat


2019. jan. 3. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
2019. jan. 4. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Én finomítatlan, szűz kókuszolajat használok. Igaz hogy drága, de legalább természetes, mentes mindenféle műanyagtól.

Ha veszel, figyelj hogy ne finomítottat vegyél, mert az főzésre való, abban nincsenek benne azok a jótékony anyagok amik segítenének

2019. jan. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
ahogy az előző írja, szűz kókuszolaj, meg az argánolaj is nagyon jó még!
2019. jan. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha érzékeny a bőröd nehogy kókuszolajjal kend, valóban természetes de erősen komedogén (5-ös skálán 4-es) ami azt jelenti hogy eltömíti a pórusokat. Aki nem hajlamos kipattogni az lehet hogy probléma nélkül kenegetheti arcra, bőrre, de érzékeny, aknéra hajlamos bőrre semmiképp nem ajánlom mert begyulladhat tőle. Argánolaj, jojobaolaj viszont nagyon jó, én az utóbbit használom. Meg a Babylove babatestápolót is tudom ajánlani, dmben kapható
2019. jan. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is azt ajánlom, hogy különböző természetes olajokkal kísérletezz, annál nincs jobb bőrápoló termék - és ha mást nem is, jobb esetben egy csomó állat szenvedését és felesleges műanyag szemetet is spórolsz rajta. Nem kell beletörődnöd, hogy nincs más opció, csak, amit a polcon magad előtt látsz, mert mindig van. :)
2019. jan. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!^^ igen, a kókuszolajjal bepróbálkoztam már korábban, és sajnos rendesen ki is pattogzottam tőle:/ a többi olajat is kipróbálom:))
2019. jan. 4. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!