Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » El lett rontva a frufrum, mit...

El lett rontva a frufrum, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pár szálas szemöldökig érő frufrut szerettem volna,erre egy full rövid,tépett ,tömött frufrut kaptam.Hogyan tudnám a legjobban elrejteni?

#fodrász #haj #Frufrut
2019. jan. 7. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben feltűzném hullámcsattal amég meg nem nő. A növekedést pedig ricinusolajjal elősegítheted.
2019. jan. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az említett olajat én is javaslom, esetleg hairclinic-t, ha úgy vagy.


Vannak vastagabb hajpántok vagy hullámhajcsattal betűzöd a hosszab hajad alá.


Sok fodrásznak nincs érzéke a szakmához. Akik meg eredményt/versenyeket értek el, azok sok eseetben megszerzik a "hírnevet" és sokszor belesz@£va alkotnak jó pénzért.

2019. jan. 8. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
használj ricinusolajat és kókuszolajat a gyors hajnövekedéshez! nekem is ugyanez volt a problémám tavaly! addig is amég menő: csitcst, hullámcsat
2019. jan. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk meg is barákozhatsz vele rövid időre. Jobb, mint folyton frusztráltnak lenni emiatt. Lehet, nem olyan, mint amit szerettél volna, de nagyon hamar le fog nőni, te magad is egyszerűen megoldhatod a problémát. Én sokat vágtam magamnak a frufrumat. Volt, hogy tömöttből váltottam ritkásabba, annyit tettem, hogy megvártam, amíg ránő az egész a szememre, és csak annyit vágtam vissza, amennyit meg akartam tartani. Így jó kontraszt lett a "megtartandó" és a lenöveszteni való rész között, szóval már lehetett kezelni, szetválasztani szárításnál, stb. Egyébként nekem meggyűlt a bajom a hosszú, pár szálas frufruval, egy kínszenvedés úgy karban tartani, hogy ne álljon hülyén, szárítani nehéz volt, és mindig vasalnom kellet, a szél pedig a legnagyobb ellenségem volt. Most van az eddigi legtömöttebb, és legszélesebb fufrum, végre nincs vele nagy gondom, és mindig jól áll.
2019. jan. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!