Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki melyik drogériát preferálja...

Ki melyik drogériát preferálja inkább, Rossmann vagy DM? Illetve ki miért?

Figyelt kérdés
Árkategóriában megegyeznek annyit már észrevettem plusz választékban is. :)

2019. jan. 8. 16:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Ahol én élek konkrétan egymás mellett van a dm és a rossmann, úgyhogy többnyire egymás után végig szoktam járni őket. :D


Rossmannban jobban szeretem a sminkeket, nagyobb a választék és gyakrabban van kedvezmény, de a DM saját márkás cuccait jobban szeretem illetve itt a kiárusítások is jobbak, nem csak tálcákba vannak cseszve a dolgok hanem rendesen össze vannak rendezve és egyenként rajta vannak az árak.


Az új kedvezményrendszer nem jön be a rossmannba, az is csalódás volt amikor a 6 helyett csak 4 kupont adtak a végén, de most hogy kevesebb a kupon és költeni is kell érte nem szimpi. DM esetén nekem jobb a pontgyűjtés, gyakran vásárolok alacsony értékben inkább, úgyhogy nekem praktikusabb hogy 300 Ft után jár a pont. Ha nagyon választanom kéne a dm kicsit jobb, de a rossmannba is szívesen járok.

2019. jan. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Brigus0728 válasza:
Én abszolút DM párti vagyok. A saját termékei nagyon jók. Árban is jó, meg minőségben is. :)
2019. jan. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

A Dm-ekben általában mindig megtalálom, amit keresek, míg a Rossmannban sokszor nincs készleten (de ez biztos városfüggő is, egy nagyobb üzletnek lehet nincs ilyen problémája).

A Rossmannban szoktam sminket venni. Ahogy az egyik előttem szóló is írta, a Catrice, Essence és a Lovely csak ott kaphatók, és szerintem a legjobb drogériás sminkmárkák. Főleg a Catrice. Próbáltam már drágább márkákat is, de általában a Catrice-es tapasztalataimhoz képest csalódást okoztak.

A két törzsvásárlói kártya szempontjából szerintem jobb a Rossmann-os.

A Dm saját márkás termékeit szeretem jobban.

Glamour és Joy napokon úgy vettem észre, hogy a Dm-be a sminkmárkákra magasabb kedvezményeket adnak.

Müller nekem kevésbé elérhető, de amikor az Árkádba megyek, ahol mindhárom üzlet megtalálható, biztos hogy nem a Müllerbe térek be. A legtöbb termékét túl drágának tartom.

2019. ápr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Inkább Rossmann-párti vagyok.

Igazából a Rossmann és a DM is közel van a napi útvonalomhoz, viszont a Rossmann mindig útba esik, míg a DM-hez plusz kéne sétálnom 6-7 percet. Ami tudom, nem sok, viszont sokszor sietek, meg kedvem sincs pluszban még elmenni a DM-hez, mikor a Rossmannban is megtudok venni mindent. Meg talán azért is vagyok inkább Rossmann párti, mert a városunkban DM annyira zsúfolt. Mármint nemrég egy ismerősöm pont mondta, hogy tök nagy a DM, de szerintem pont nem. Meg mindig olyan meleg van bent, szenvedés bent lenni. De nah, nem ez a lényeg. :D


A Rossmann szeretem a Catrice, Lovely, stb. márkát. Nem tudom, nekem ár-érték arányban tökéletesek. DM-be leginkább csak a Balea szárazsamponja miatt járok már évek óta. Volt amikor próbáltam Balea hajsampont is, de rossz tapasztalatom volt, és azóta még nem kísérleteztem újra Baleával (pedig tervben van).


Mondjuk ez a Rossmannos kuponos dolog kiakasztott, mert eléggé idegesítő, hogy 2x3000-et fizetsz, és utána kapsz csak kedvezményt, amikor már mindent megvettél ami szükséges. Illetve még ott a Müller ugye, amit azért szeretek, mert pl. az Essences pult része 4x akkora mint a Rossmanban, csak ugye eléggé kiesik számomra a Müller, szóval. :)

2019. ápr. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mindkettöt szeretem, valami ott valami a másikban, a rossmant azért szeretem mert több az akció,pont levonás, és a revolutiont és sztem ott árulják,néha több ott a választék,a dm közelebb van a lakóhelyemhez így oda sokkal többet járok, ott mintha drágább lenne minden,viszont én már törzsvásárló vagyok a dm-nél és imádom a dm-et egyik legjobb drogériás bolt a sminkeim 90% onan van és sokszor költöttem el ott a pénzt :D.
2020. jún. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Rossman valahogy olcsóbb...dm drágább de dm ha választanom kell, rossmant csak a Revolution smink márka miatt szeretem ugyanis a dm be eddig revolutiont nem láttam...
2020. okt. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!