Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilcsi terméket a jófogásról?

AnnaMüller kérdése:

Ilcsi terméket a jófogásról?

Figyelt kérdés
Szeretném megkérdezni azokat, akik már rendeltek Ilcsi terméket a jófogásról, hogy rendben ment-e minden, vagy átverős a dolog? Van-e okom tartani tőle,mert úgy tudom, hogy nem ok nélkül lehet csak kozmetikusnál beszerzni ezeket... Előre is köszönök minden segítő célú választ!

2019. jan. 10. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem egy Chanel arkategoriarol van szo, nem hiszem, hogy lenne okuk hamisitani ezt az Ilcsit (ha erre gondolsz). De hozzateszem, hogy az agyonhasznalt kozmetikum vetelet nem javaslom. Ahogy azt sem, hogy postai uton vasarolj barkitol is. Nincs referencia.
2019. jan. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen Ilcsi terméket szeretnél rendelni.

Nagyon sokan allergiàsak az Ilcsi termékekre.

Nekem is volt pàr arckezelésem Ilcsi termékekkel gyakorlati órán, és vörös lett az egész arcom, égett és viszkedett. Pedig nem is a paprikás vérbőségfokózó pakolást tették fel.

Ilcsi " bacsi" is elmondta a bemutatón hogy sajnos nagyon sokan allergiàsak a termékeikre.

Ha ismered az bőröd típusát és tudod mi a jó neki és a megfelelő terméket rendeled akkor nyugodtan rendeld meg.

Én inkàbb Ilcsis kozmetikustól vennék lakosságnak is engedélyezett terméket, abból nem lehet bajt okozni. :)

2019. jan. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sose rendelnék kozmetikai cuccot ilyen oldalról.
2019. jan. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!