Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért kócos mindig a hajam?

Miért kócos mindig a hajam?

Figyelt kérdés

Ha megmosom a hajamat es egy nap tobbszor fesulkodom akkor is osszeáll a hajam es kócos. Vall alá er, mar tobb fazon is volt vagatva, de mindig ilyen.

Tobb sampont is kiprobaltam, nincs eltörve a vége, nem vasalom vagy gondoritem soha. Nem hasznalok sok terméket rá. Gliss kur samponom van aztan kifésülőt fújok rá ennyi, hetente egyik hajmosásnál balzsamot is használok. Mi lenne a megoldás, milyen hajápolókat vagy megoldást ajánlotok?


2019. jan. 12. 01:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd a fodrászodtól, a gyakorin sokan a fáradt olajat, meg a zondót fogják ajánlani, de ne dőlj be nekik...
2019. jan. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pedig lehet hogy olaj használat vagy pakolás segítene neki.
2019. jan. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
húgomnak mindig a tarkójánál rasztásodik be, egyszerűen neki ilyen a haja. rendszeresen kell fésülni, vagy ha tényleg tarthatatlan a helyzet, akkor váll fölé érő hajat kell vágatni. rövidebb, tehát könnyebb fésülni, és nem dörzsölődik a testedhez, táskához, kabáthoz stb
2019. jan. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szoktam ra tenni pakolást néha. Inkabb még zsíros is a hajam jellege mint száraz. Levagattam elol hosszu hatul rovidre. Igy nem gubancos de akarok neki most valami masik format.
2019. jan. 22. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!