Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Miért kócos mindig a hajam?

Ha megmosom a hajamat es egy nap tobbszor fesulkodom akkor is osszeáll a hajam es kócos. Vall alá er, mar tobb fazon is volt vagatva, de mindig ilyen.

Tobb sampont is kiprobaltam, nincs eltörve a vége, nem vasalom vagy gondoritem soha. Nem hasznalok sok terméket rá. Gliss kur samponom van aztan kifésülőt fújok rá ennyi, hetente egyik hajmosásnál balzsamot is használok. Mi lenne a megoldás, milyen hajápolókat vagy megoldást ajánlotok?

jan. 12. 01:11  Privát üzenet  

A válaszok
Kérdezd a fodrászodtól, a gyakorin sokan a fáradt olajat, meg a zondót fogják ajánlani, de ne dőlj be nekik...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jan. 12. 01:19 Privát üzenet
Pedig lehet hogy olaj használat vagy pakolás segítene neki.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jan. 12. 08:41 Privát üzenet
húgomnak mindig a tarkójánál rasztásodik be, egyszerűen neki ilyen a haja. rendszeresen kell fésülni, vagy ha tényleg tarthatatlan a helyzet, akkor váll fölé érő hajat kell vágatni. rövidebb, tehát könnyebb fésülni, és nem dörzsölődik a testedhez, táskához, kabáthoz stb

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jan. 12. 08:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy lehet ilyen kócos hajam, ami így is marad hosszútávon?
Mit használjak, hogy a hajam ne legyen seprűs, száraz? Próbáltam már sokféle balzsamot, sampont, de egyik sem használt, ugyanolyan "kócos, seprűs" mint máskor! Nem is tudom...
Miért lesz ilyen hamar kocos a hajam? Mit tegyek?
Strandolás után mindig nagyon kócos, csapzott, kezelhetetlen lesz a hajam! Mit tehetnék?
Egyenes hajam hajmosáskor vízhullámos lesz, de nagyon kócos ezért ki kell fésülnöm, viszont a fésüléskor szárazon kimegy belőle a hullám, mit tehetnék h kócos se legyek de a...
Hogyan legyen tartósabban kócos hajam?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!