Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért vágatják tépettre/fokoza...

Miért vágatják tépettre/fokozatosra a vékonyszálú hajat?

Figyelt kérdés

Hiszen úgy csak sokkal kevesebbnek látszik, mint amikor egyhosszú. Mi értelme?


Fokozatos:

[link]



Egyhosszú (szőke):

[link]


A hullámosnál még megértem, mert ott tényleg ad némi volument, ha hosszabb-rövidebb tincsek váltakoznak, de a teljesen egyenes haj csak ritkának hat tőle.


2019. jan. 12. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól van vágva, akkor többnek hat. Illetve tartást is ad neki. Baromi kevés és vékonyszálú hajam van, nekem is mindig volt bele fokozat vágva, hogy tartása legyen. Ha hagyom nőni és lógni, ég és föld a különbség, úgy nézek ki, mint akit lenyalt a boci...

Amúgy a második képen lévőknek egyáltalán nincs kevés haja. A felső képen viszont látszik, hogy dúsabbnak hat (bár szerintem csúnyán van vágva, de ez egyéni vélemény).

2019. jan. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jobb a tartása, nem lapul úgy a fejre.
2019. jan. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem például sokkal jobban tetszik az első linkben lévő haj, mint a második. Az olyan olyan semmilyen, csak úgy lóg.
2019. jan. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert a lepcsozetesen vagyott hajnal kevesbe lapul le a felso reteg a sajat sulyatol.

Amugy a vizszintesre vagas szerintem dus hajhoz is pocsekul mutat. Es hihetetlen hogy kulon szolni kell a fodraszoknak hogy ne csinaljak, mig hosszu hajam volt, automatikusan egyenesre vagtak volna.

2019. jan. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!