Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Miért vágatják tépettre/fokozatosra a vékonyszálú hajat?

Hiszen úgy csak sokkal kevesebbnek látszik, mint amikor egyhosszú. Mi értelme?

Fokozatos:

[link]

Egyhosszú (szőke):

[link]

A hullámosnál még megértem, mert ott tényleg ad némi volument, ha hosszabb-rövidebb tincsek váltakoznak, de a teljesen egyenes haj csak ritkának hat tőle.

jan. 12. 10:51  Privát üzenet  

A válaszok

Ha jól van vágva, akkor többnek hat. Illetve tartást is ad neki. Baromi kevés és vékonyszálú hajam van, nekem is mindig volt bele fokozat vágva, hogy tartása legyen. Ha hagyom nőni és lógni, ég és föld a különbség, úgy nézek ki, mint akit lenyalt a boci...

Amúgy a második képen lévőknek egyáltalán nincs kevés haja. A felső képen viszont látszik, hogy dúsabbnak hat (bár szerintem csúnyán van vágva, de ez egyéni vélemény).

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jan. 12. 11:56 Privát üzenet
Jobb a tartása, nem lapul úgy a fejre.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jan. 12. 12:08 Privát üzenet
Nekem például sokkal jobban tetszik az első linkben lévő haj, mint a második. Az olyan olyan semmilyen, csak úgy lóg.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jan. 12. 13:06 Privát üzenet

Mert a lepcsozetesen vagyott hajnal kevesbe lapul le a felso reteg a sajat sulyatol.

Amugy a vizszintesre vagas szerintem dus hajhoz is pocsekul mutat. Es hihetetlen hogy kulon szolni kell a fodraszoknak hogy ne csinaljak, mig hosszu hajam volt, automatikusan egyenesre vagtak volna.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jan. 12. 20:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Vékonyszálú, lelapuló, hosszúhajú lányok, ti milyen gyakran mossátok a hajatok? Hogyan kezelitek?
Nekem milyen haj állna jól?
Van, akinek sikerült megbékélni a vékonyszálú hajával?
Tudnátok valami pakolást írni hogy gyorsabban nőjjön a hajam és ne legyen ilyen vékonyszálú ja és nagyon hullik is?
Vékonyszálú haj hullámosítása hogyan lehetne tartós? Praktikákról, bevált készítményekről várom a választ.
Vékonyszálú, makacsul egyenes haj hogyan göndöríthető a legjobban?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!