Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Medinac (20mg) fél éves...

A Medinac (20mg) fél éves alkalmazása tényleg elmulasztja végleg a pattanásokat?

Figyelt kérdés
Tehát akkor nem is fog több új kijönni? Valaki írja már le a tapasztalatait, eredményességét, aki ilyet szed/szedett! Köszi:D

#pattanás #acne #akné #Medinac 10mg #Medinac 20 mg
2019. jan. 13. 10:48
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
tényleg nincs itt senki, aki ilyet szedne?😂
2019. jan. 18. 12:03
 2/11 55virag55 válasza:
100%

Én tavaly decemberben kezdtem el szedni a gyógyszert.

Már most elég látványos a javulás.

Bár 10 évvel ezelőtt már szedtem ehhez hasonló gyógyszert, a neve Aknenormin. Ez is szépen levitte a pattanásokat. Az orvos csodálkozott is, hogy 10 évvel később kijött.

Remélhetőleg már ezzel nem fog visszajönni.

2019. jan. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi! 😁 Én is decemberben kezdtem egyébként
2019. jan. 22. 13:51
 4/11 anonim válasza:
100%
Én októberben kezdtem a féléves kezelést, így már ugye 5 hónapja szedem a Medinacot. Az első hónapban nagyon be lobbant az arcom a gyógyszertól és az borzasztó volt, de kibírtam és kb 2 hét alatt csökkent ez a gyulladás és kezdett javulni. Majd mikor növelte a bőrgyógyász az adagot akkor szintén megtörtént ez a belobbanás. Ezek után már kezdett javulni az arcom és mostanra már rengeteg javulás látható, igaz még jönnek pattanások de úgy az össze függők elmúltak. Az ajkam nagyon ki szárad/repedezik egyszerűen brutálisan, a hajam pedig nem zsirosodik annyira az arcom pedig egyáltalán nem. A hegek azok még látszódni fognak elég sokáig sajnos. Nagyon remélem, hogy miután vége lett a kezelésnek nem jön vissza az akném.
2019. febr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
én is ugyanebben a cipőben járok, de nekem írt a bőrgyógyászom egy nagyon jó krémet a szájszárazságra, naponta random bekenegetem vele és egyáltalán nem szárad ki, nagyon jó. a labelló és társaitól 1000x többet ér. szívesen megírnám a nevét, ha lenne neki, de ez ilyen gyógyszertárban kotyvasztott valami :D
2019. febr. 21. 13:01
 6/11 anonim válasza:
100%
Sziasztok, a kotyvasztott cucc vazelin, valamilyen adalékkal 😃 Ha nem írt fel a bőrgyógyász jó ajak ápolót, Dm vagy Rossmann-ban tudsz venni vazelines ajakápolót. A lehető legjobb választás, bekened reggel és kész egész napra 😃
2019. márc. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nekem az is teljesen bevált, amit a bőrgyógyász írt fel. Ugyan ezt nem elég reggel bekenni, de szerintem bőven elég lenne, csak ugye én evés meg ivás előtt letörlöm, ezért kenegetem többször:D
2019. márc. 11. 19:49
 8/11 anonim ***** válasza:
Én szedtem pár hónapig. Mostmár egyatalan nincsenek pattanasaim.
2019. máj. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Már nekem se. Még kevesebb, mint egy hónapig kell szedni. Drága egy kezelés volt, de megérte.
2019. máj. 12. 23:57
 10/11 anonim ***** válasza:
Már egy éve lett vége a medinac kúrámnak. 6 hónapig utána még viszonylag szép volt az arcom, a hajam úgyan úgy zsírosodott miután abbahagytam, mára meg visszajöttek a pattánások, azóta még több helyen jöttek ki és csúnyábbak is, meg mintha azóta szőrösebben is lennék :/
2020. ápr. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!