Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

A Medinac (20mg) fél éves alkalmazása tényleg elmulasztja végleg a pattanásokat?

Tehát akkor nem is fog több új kijönni? Valaki írja már le a tapasztalatait, eredményességét, aki ilyet szed/szedett! Köszi:D

Keress kérdéseket hasonló témákban: Medinac, Medinac 10mg, Medinac 20 mg, pattanás, acne, akné

jan. 13. 10:48  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

tényleg nincs itt senki, aki ilyet szedne?😂

# 1/5Időpont jan. 18. 12:03 Privát üzenet
55virag55 nevű felhasználó válasza:

Én tavaly decemberben kezdtem el szedni a gyógyszert.

Már most elég látványos a javulás.

Bár 10 évvel ezelőtt már szedtem ehhez hasonló gyógyszert, a neve Aknenormin. Ez is szépen levitte a pattanásokat. Az orvos csodálkozott is, hogy 10 évvel később kijött.

Remélhetőleg már ezzel nem fog visszajönni.

# 2/5Időpont jan. 21. 11:38 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi! 😁 Én is decemberben kezdtem egyébként

# 3/5Időpont jan. 22. 13:51 Privát üzenet
Én októberben kezdtem a féléves kezelést, így már ugye 5 hónapja szedem a Medinacot. Az első hónapban nagyon be lobbant az arcom a gyógyszertól és az borzasztó volt, de kibírtam és kb 2 hét alatt csökkent ez a gyulladás és kezdett javulni. Majd mikor növelte a bőrgyógyász az adagot akkor szintén megtörtént ez a belobbanás. Ezek után már kezdett javulni az arcom és mostanra már rengeteg javulás látható, igaz még jönnek pattanások de úgy az össze függők elmúltak. Az ajkam nagyon ki szárad/repedezik egyszerűen brutálisan, a hajam pedig nem zsirosodik annyira az arcom pedig egyáltalán nem. A hegek azok még látszódni fognak elég sokáig sajnos. Nagyon remélem, hogy miután vége lett a kezelésnek nem jön vissza az akném.

# 4/5Időpont tegnapelőtt 21:20 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

én is ugyanebben a cipőben járok, de nekem írt a bőrgyógyászom egy nagyon jó krémet a szájszárazságra, naponta random bekenegetem vele és egyáltalán nem szárad ki, nagyon jó. a labelló és társaitól 1000x többet ér. szívesen megírnám a nevét, ha lenne neki, de ez ilyen gyógyszertárban kotyvasztott valami :D

# 5/5Időpont tegnap 13:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ecetes vízzel történő hajmosás segíthet eltüntetni a fejbőrön lévő pattanásokat?
SOS! Egy hét alatt hogy lehet eltüntetni hátról pattanásokat?
A szoli a hormonalis pattanasokat is eltunteti?
Hogyan tüntessem el végleg a pattanásokat?
Hogy lehet gyorsan házilag eltüntetni a pattanásokat?
Hogyan tudnám eltüntetni az apró kis "pattanásokat" a homlokomról?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!