Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érdemes ezt a hajvágó gépet...

Érdemes ezt a hajvágó gépet beszerezni otthoni hajvágáshoz, fiúnak?

Figyelt kérdés

Magamnak vágnám a hajamat, régebben már csináltam, de megfelelő gép hiányában, inkább fodrászhoz járok, de még sosem csináltak nekem olyan hajat, amilyen nekem tetszene.


Ebben a videóban a srác magának vágja le, és nekem is épp ilyen a hajam. Kivéve, hogy az enyém nem göndör, mint az ővé.

Mi a véleményetek a gépről, amivel vágja? És az otthoni hajvágásról?

Köszi a válaszokat.


LINK: https://www.youtube.com/watch?v=nubl3piovF4



2019. jan. 15. 21:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyedül elég sokáig tartana, és benne van a pakliban, hogy nem lesz tökéletes. Ha van segítséged, akkor én megvenném a helyedben. Egy ideig a páromnak is én vágtam, ollóval és hasonló hajnyíró géppel, de nagyon könnyen el lehet rontani (persze nem túl látványosan, de én észrevettem :D)

Szerintem egész jó gép. Ha van kedved kísérletezni, plusz lenne segítséged, akkor jó befektetés lehet.

2019. jan. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!