Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Érdemes ezt a hajvágó gépet beszerezni otthoni hajvágáshoz, fiúnak?

Magamnak vágnám a hajamat, régebben már csináltam, de megfelelő gép hiányában, inkább fodrászhoz járok, de még sosem csináltak nekem olyan hajat, amilyen nekem tetszene.

Ebben a videóban a srác magának vágja le, és nekem is épp ilyen a hajam. Kivéve, hogy az enyém nem göndör, mint az ővé.

Mi a véleményetek a gépről, amivel vágja? És az otthoni hajvágásról?

Köszi a válaszokat.

LINK: https://www.youtube.com/watch?v=nubl3piovF4

Keress kérdéseket hasonló témákban: hajvágás, fodrász, haj, hajvágó, otthon

jan. 15. 21:37  Privát üzenet  

A válasz

Egyedül elég sokáig tartana, és benne van a pakliban, hogy nem lesz tökéletes. Ha van segítséged, akkor én megvenném a helyedben. Egy ideig a páromnak is én vágtam, ollóval és hasonló hajnyíró géppel, de nagyon könnyen el lehet rontani (persze nem túl látványosan, de én észrevettem :D)

Szerintem egész jó gép. Ha van kedved kísérletezni, plusz lenne segítséged, akkor jó befektetés lehet.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jan. 15. 22:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kisgyereknek milyen halk hajvágó gépet ajánlotok?
Tudtok olyan hajvágó gépet ajánlani, ahol vezetőfésű nélkül tudok 1,5 vagy 2 mm-t vágni?
Hogyan kell normálisan és házilag otthon férfi hajat vágni?
Mit kell tudni a hajvágó ollókról? Milyen pengéjű olló jó hajvágáshoz?
Milyen hajvágó ollókat ajánlotok otthoni hajvágásra?
Szeretném elkezdeni magamnak levágni a hajamat, milyen hajvágó gépet ajánlanátok?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!