Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Ha a hajszínező krémet (metál szürke) összekeverem oxidálószerrel, akkor tartósabb és hatásosabb lesz a végeredmény?

(6.zero)

sixzero_kromside_kremhajfestek_100ml_metalsilver.html

a dobozban nem volt hozzá oxi, nem tudom hogy egyáltalán szabad-e használni vele.

Keress kérdéseket hasonló témákban: szürke, ezüst, hajfestés, oxi, oxidálószer, hajfesték, 6.zero

jan. 18. 19:53  Privát üzenet  

A válasz
Nem lehet vele hasznalni, hanem kell! Ez rendes hajfestek, kulon venni kell hozza oxit, ott van a festek leirasa alatt, hogy 1:1,5 aranyban kell elkeverni az oxival

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jan. 18. 20:23 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

miután kiírtam én is rájöttem hogy az az és még a dobozán is rajta volt, szóval figyelmetlen voltam, de köszönöm a választ

# 2/2Időpont jan. 18. 20:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van már olyan hajszínező, ami hamar kijönca hajból?
Természetes szőke a hajam, és nagyon világos, de megyünk egy beöltözős bulira, ahol vörösnek kéne lennie. Hajszinezőt szeretnék venni, de olyat ami egy-két hajmosás után kijön és...
Iszonyat makacs vörös hajszinező eltávolításában mi segíthet? Help?
Milyen hajszínezőt ajánlanátok?
Vörös hajszínező után diószőke?
A Vivids hajfesték hab az hajfesték vagy hajszinező?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!