Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szegeden divatos, fiatalos...

Szegeden divatos, fiatalos frizurához férfi fodrászt keresek. Mi az ami ilyen hely?

Figyelt kérdés

Eddig évente 3-szor jártam fodrászhoz a külvárosban ahol lakom, hosszúkás hajam van és nem csináltak vele sok mindent, csak levágták és már 10-15 éve ugyanaz a frizurám van.


De most valami újat, más fajtát szeretnék kipróbálni, amire többet is szánnék az eddigi alkalmankénti 2000 forintnál. Pontosan még én sem tudom mit akarok, de valami különlegesebbet, extrábbat. (Mondjuk nekem minden az, ami a mostanitól eltér.) Mi az olyan férfi fodrászat, ahol még kicsit segítenek is, hogy mi illik hozzám, illetve mostani trendek szerint értik a szakmájukat és a fiataloknak tudnak hajat csinálni?


25/F


2019. jan. 19. 09:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!