Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, ti hol hogyan szőrtele...

Lányok, ti hol hogyan szőrtelenítetek?

Figyelt kérdés

Bajuszka? Kar? -Nekem kiesik, mert nincs ott szőr

Hónalj?-Nekem epilátor

Punci?-Nekem a bikinivonal epilátor, bent borotva

Comb- Nekem epilátor

Lábszár-Nekem borotva, mert nagyon ronda benövéses lesz ha tövestül szedem ki.


2019. jan. 19. 12:32
 1/8 A kérdező kommentje:
És fiúk titeket zavar a 3 napos borosta? Gyakrabban nem szedhetem le a lábszáram, mert attól is ronda lesz.
2019. jan. 19. 12:34
 2/8 anonim ***** válasza:
44%

bajusz- nekem nincs

karon- nem szőrtelenítek csak szőke szőrszálak vannak az nem okoz gondot

punci,láb - gyantáztatva

2019. jan. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

Férfi vagyok, sose vártam el, hogy minden körülmények között kifogástalanul szőrtelen legyen a párom. Tudom, mennyi energiát kellene ráfordítania.

Heti egyszeri szőrtelenítést bőven elégnek tartok, olyankor viszont nagyon örülök neki, ha szőrtelen lesz.

Hónalj-punci-lábak.

2019. jan. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hónalj-punci-lábszár, borotvaval, mert az a leggyorsabb, regebben gyantaztattam, de utalok kozmetikushoz jarni.

Szerencsere aranylag szortelen vagyok, igy nem latszik ahol van, de amugy se szivesen gyantazgatnam a karomat meg a combomat, folosleges macera.

2019. jan. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Láb, comb, kar,fenék, has,hónalj borotválom. Az intim részt hagyom. A bajuszomat gyanta vagy csipesz, néha borotva. L.
2019. jan. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Labszar , honalj - borotva

Punci- borotva felul , alul pedig szortelenitokrem

Heti 1x

2019. jan. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
Kit érdekel, mi zavarja a fiúkat. Láttad már őket pucéran? Őket sem érdekli, hogy minket mi zavar.
2019. jan. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon sok, dús hajam van, így a szőröm is erős és sok, gyakorlatilag mindenhol van. A lábamat végig, lábujjaktól combtőig borotválom,a karomat is kézfejtől vállig,de a hasam,fenekem,hátam is szőrös,amit nyáron szoktam borotválni.Olyankor tulajdonképpen a teljes testemről borotválom.L.
2019. jan. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!