Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok ti hol szőrtelenítetek?...

Lányok ti hol szőrtelenítetek? A karotokat is?

Figyelt kérdés
Én a karomat nem szoktam, de elég sok lányon látom, hogy nekik le van szedve a szőr. A hajam is barna és a szőröm is, mindenhol ezért látszik, de nem tudom...Eddig annyira nem zavart, de most már nem tudom eldönteni. Tulajdonképpen majdnem mindenhol szőrös vagyok, nem úgy kell elképzelni mint egy férfit, de mivel sötétebb a színe ezért pl. a combomon vagy a hasamon is látszik, pedig nem rendes, erős szőrök, hanem kicsi, vékonyabb piheszerűek csak barnák. Én látom magamon, de így nem feltűnő, viszont ha leszedném az alkaromról szerintem lehet, hogy furcsa lenne...Mindenhol meg nem akarom szőrteleníteni magamat. Legszívesebben a kezemet is így hagynám csak nem tudom, hogy ciki-e...
2015. szept. 26. 07:45
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Én voltam olyan idióta, hogy leszedtem karomról a sötét de vékony kis szőröket/pihéket. Most ha nem szedném nagyon erős lenne, úgyhogy ne! Ne bántsd! :-)
2015. szept. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is eléggé szőrös vagyok, szóval kb mindent szőrtelenítek, a karomat is. De mivel a lábamon kívül mindenhol epilátort használok, így gyengül a szőr, és még ritkul is. A karomat kb havonta szoktam epilálni, gyakrabban nincs rá szükség. Ha zavar szedd le, ha nem, akkor mások miatt ne szenvedj vele :)
2015. szept. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Csak akkor szedném le a karomról a szőrt ha nagyon látványos lenne és engem is zavarna. Nos nem zavar... Nem is fogom leszedni. Csak a lábszáram (combot nem) a hónaljam és intim tájékon szőrtelenítek.
2015. szept. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hónalj, láb, comb. Mert ezeken erős fekete szőr van. A karomon világos barna vékony szőr van, azt nem szedem le, így is minden nap borotválkoznom kell, nagyon macerás. Epilátort, gyantát meg nem bírja a bőröm.
2015. szept. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a karomat is szőrtelenítem,még a felkart is. A lábamat,combomat,hasamat.Nekem erős,fekete.Ha csak pihés lenne nem tenném,még lábon sem.
2015. szept. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!