Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok ti hol szőrtelenítetek?

Lányok ti hol szőrtelenítetek?

Figyelt kérdés
Légyszíves írjatok le mindent részletesen!Mikor kezdtetek el szőrteleníteni?Milyen testrészeiteket szőrtelenítitek,mivel és milyen gyakran?Mi a helyzet odalent és a feneketeknél?

2016. dec. 20. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Privátban leírom.L.
2016. dec. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

13 éves koromban kezdtem el a szőrtelenítést, mindent borotvával.

Hónalj, bikinivonal, láb, néha a karomat is.

Hónaljamat 2-3 naponta. A bikinivonalam hetente 1x vagy 2x. A lábamat télen hetente 1x, nyáron gyakrabban (heti 2x-3x). 15/l.

2016. dec. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a lábamat borotváltam le először 10 évesen,mert már akkor is szőrös volt. Azóta a teljes lábam,lábujjaktól combtőig végig borotválom,de a karomat,kézfej,ujjak,felkart is szoktam borotválni.Hónalj, intim,hason a szőrcsíkot és a fenekemet is.Változó milyen időnként, de ilyenkor elég ritkán,nyáron gyakrabban.
2016. dec. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kb 11 évesen kezdtem szőrteleníteni a lábamat és a hónaljamat. A bikinivonalamat csak olyankor szoktam, mikor strandra megyek. Nyáron kb 2 naponta szőrtelenítek (hónalj és láb), télen nem nagyon szoktam, mert úgyse látszik. Esetleg néha a hónaljamat, ha pl tesin majót veszek fel. A lábamat is csak akkor, ha szoknyát veszek fel. Mindent borotvával.
2016. dec. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!