Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Holt-Tengeri krémek, kozmeti...

A Holt-Tengeri krémek, kozmetikumok tényleg jók a bőrre?

Figyelt kérdés
Időről időre felbukkan egy márka, amelyik ezzel jön, hogy Holt-Tengeri kivonatok vannak benne, de nem is értem… az tulajdonképpen tengervíz, nem? Sima sós víz :D Szóval miért is akkora nagy szám ez a holt-tengeri mizéria?

2019. jan. 23. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:

A Holt-tengeri iszap az valóban hatásos. Pattanások ellen kiváló. Vagy lelohasztja, vagy eléri, kinyomhatóvá beérjen egy éjszaka alatt(max. 2).

Én GIGIset használok tényleg nagyon megéri!

2019. jan. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Megnéztem ezt a gigi-t, kicsit nagyon drága:)

Ez szimpatikusabb: elvileg minden patikában van, patika pedig mindenhol van, és egészen baráti az ára is:

[link]

2019. jan. 24. 16:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Na igen nem éppen "lakossági termék", de legalább hatásos


Na igen az ilyen szappanokkal nekem az a bajom, hogy az EGÉSZ arcod átmosod vele, tehát az egészet szárítja, míg az isszappal csak az adott pöttyel bánsz el

2019. jan. 25. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!