Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A drágább kozmetikumok valóban...

A drágább kozmetikumok valóban jobbak?

Figyelt kérdés

Leginkább sajátmárkás (Balea, Isana), illetve olcsóbb középkategóriás (Nivea, Kallos, Garnier) arcápolókat, hajápolókat, testápolókat használok.


Mindennel meg vagyok elégedve, viszont sokaktól hallom, hogy mennyire jók a drága arcápolók (például Clinique), hajápolók (Kérastase, és egyéb fodrász és profi márkák).


A bőröm száraz, de más gond nincs vele.

A hajam szintén száraz, vékonyszálú, de balzsam helyett hajpakolást használok, így szép puha.


2018. dec. 17. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Volt barátnőm a Clinique-nél dolgozott, kaptam tőle Clinique és Estee Lauder krémeket és nem estem hasra tőlük.


Próbáltam a The Body Shop termékeit is, jók, de idehaza POKOLIAN túlárazottak. Ami itt 10, azt Londonban megvettem 4-ért! Eredeti boltban, és nem akciósan!


A bőrödre: [link] Doki is felírhatja, úgy 2-300 forint!

2018. dec. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. Vannak természetesen túlárazott kozmetikumok, amikből töredék áron lehet azonos minőségűt venni. Meg kell nézni az összetevőket, ki kell próbálni, ha van rá lehetőség.

Saját véleményem szerint a drágább, professzionális fodrász cuccok egyébként sokkal jobbak, mint egy sima pár száz forintos drogériás. A Kallost nem lehet velük egy lapon emlegetni.Ez az, amin nem spórolok.

Krémekből 3000-4000 Ft os árkategóriából használok, nekem ez elengendő. Nincs még szükségem ránctalanításra, nincsenek extra igényeim. Ha problémásabb lenne a bőröm akkor lehet, hogy ez nem lenne már elég. Próbáltam már 10-15 ezres arckrémeket is kozmetikusnál. Ezek nagyon jók voltak, de magamnak nem venném meg, mert olcsóbban is találok olyat, ami megfelel.

Én azt mondom, mindenki vásároljon olyat, amivel elégedett minőségben és árban is. Ha neked jók azok amiket használsz, akkor ne cseréld le mások véleménye miatt.

2018. dec. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

A drágáknak csak a nevét fizeted meg, közben tele vannak hulladék alapanyagokkal.


Ha száraz a bőröd, hidratáld belülről, pl. napi 2 liter vízzel.

Étkezz egészségesen, és a hajad se lesz száraz.

[link]


Soha semmilyen terméket nem használtam johnson and johnson samponon kívül, még is szép, fényes és erős a hajam. Nyilván azért, mert elég vitamint viszek be.

2018. dec. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Ugyanúgy vannak olcsobb krémek.kozott is nagyon jók.
2018. dec. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem pont, hogy a drága és márkás allergizált, viszketős lettem tőle, többfélétől is. De az olcsó sz rok nem okoznak ilyet nekem. Furcsa, mi?
2019. márc. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!