Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szülés utáni csíkok ellen?

Szülés utáni csíkok ellen?

Figyelt kérdés
Mi használná szülés után csíkok ellen? Hiába kentem terhesség alatt niveas testápolóval meg bio oillal az egész hasam kirepedt mindenhol. Mivel tudnál halványítani őket? Nem rugalmas a bőröm egyáltalán, mikor sokat fogytam akkor is lógott a bőr hiába kentem minden féle feszesítővel. Valakinek valami bevált krém vagy esetleg valami házi praktika?
2019. jan. 28. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
9%

Semmi!


Ezért kell vagy császárral szülni, vagy sehogy!

2019. jan. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Mivannnn??? Első kommentelő??

Agyam eldobommm

Hogy jön ide a császárral szülés?????!!

A striák terhesség közben jönnek elő.

A bőr nem tud olyan ütemben nyúlni mit ahogy nő a pocak. Persze vannak megáldott nők, akik a genetikajuk miatt nem hajlamossak a striákra.

Egy császárral szűlt nőnek is lehetnek/ vannak striái. Nem a természetes szülés miatt jönnek létre a striàk.

Vagy egy 0IQ kislány/nő egyén lehetsz vagy pedig férfi, akinek halvány lila gőze sincs a test működéséről! Bölcsebb maradtál volna ha kussba maradsz!!!


Kedves kérdező. Sajnos nem tudsz mit tenni vele. Ez egy örökletes hajlam. A nők nagy részének előjönnek a striák, hízás, hirtelen növekedés miatt. Idővel halvànyodik majd. Bàrmivel kenhetted volna. Fogadd el így magad, mást nem tudsz tenni. Nincs az a krém ami eltünteti.

Gondolj arra hogy egy gyönyörű kis csodát teremtettél aminek egy kis szépség hiba lett az ára! :)

2019. jan. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Erre kapcsolatok és karrierek mennek rá!
2019. jan. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az idő halványítja, de eltűnni sosem fognak
2019. jan. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Sosem fognak eltűnni, bár az Eucerin olaja állítólag sok mindenkinek segíteft.. Én mikor nem tudom mi miatt meghíztam a combomra, használt... Pedig mint egy disznőnak akkora volt, meg narancsbőrös...


Most már hiába. Állítólag van lézeres kezelés rá, de nagyon drága.


Első te ekkora nagy marha férfi, vagy, hogy kész...

Te hülye, mindegy mivel szül, meg fog hízni, megnő a hasa, teljesen mimdegy, hogy hogy jön ki a baba... Máig nevetek, vagy "császár vagy sehogy"...


"Erre kapcsolatok és karrierek mennek rá!"


Ezt kifentenéd... Mekkora hülye vagy, ha valki emiatt alhagyná a gyereke anyját, gyökér.


De annyit se tudsz biológiából...

2019. jan. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Pllarmy válasza:
Idővel halványulnak,de eltűnni sajnos nem fognak:(Mondjuk erre már van mezoterápiás kezelés,amit a Dermart Budánál láttam.😊
2019. jan. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A mezoterápia se jó rá.

Halvanyítja azzal is a csíkokat és élységüket javítja nem tünteti el!

Jelenleg nincs olyan bőrgyógyaszati kezelés, amellyel megszüntethető lenne a stria.

A bőr alatti kötőszövet alkotó rugalmas rostok elszakadnak, azt semmi se tudja össze húzni.


Az első kommentelő valóban egy s*ggf*j!

2019. jan. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!