Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek terhességi csíkok...

Mit tegyek terhességi csíkok és narancsbőr ellen?

Figyelt kérdés
A hirtelen hízástól nem csak a narancsbőr jött ki hanem terhességi csíkjaim is lettek. Kemény 53kg vagyok és nem szép látvány. Aki volt hasonló helyzetbe és sikerült eltüntetnie kérem segítsen mert nagyon zavar.

2015. szept. 5. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:
terhességi csikokra,vegyél dermarollert meg rá való krémekkel kenyegesd napi 2x
2015. szept. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Stria heg, az meg fog maradni.
2015. szept. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is kentem mindennap,mégis lett és ott is maradt :)
2015. szept. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De nekem még nincs gyerekem és ilyen lila csíkok jöttek ki a fenekemnél. A masszírozás segíthet? Narancsbőr ellen is van megoldás? :)
2015. szept. 5. 22:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! A narancsbőrön hideg-meleg váltó zuhany, sok folyadék fogyasztás, mozgás, keringés javítás, méregtelenítés, lúgosítás, helyes táplálkozás stb segíthet, illetve van egy narancsbőr elleni tekercselő készlet, amivel már egy óra múlva centik mehetnek le és a bőr is feszesebb.
2015. szept. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
en is kentem sokáig meg rengeteget törődtem a striákkal a fenekemen,és napfényben már totálisan láthatatlan.Max esti szobafénynél latszanak nagyon enyhe csikok
2015. szept. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!