Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek "hízási" csíkok,...

Mit tegyek "hízási" csíkok, striák ellen?

Figyelt kérdés
Rendszeresen sportolok, nincs rajtam felesleg, feszes a bőröm,mégis rengeteg van, és nem is fehér, inkább rózsaszín. Mit tegyek? Valami praktika?

2019. jan. 24. 20:59
 1/5 A kérdező kommentje:

Sok masszázst próbáltam, és a hideg-meleg zuhanyzást a vérkeringés miatt, de nem vált be. Testápolót is, hátha száraz a combom, de nem. Kétségbe vagyok esve. Néha elhalványul, de újra visszajön. Tudom mindig is látszani fog.

😔

2019. jan. 24. 21:02
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
-nem tapasztalatból írom- azt olvastam valahol, hogy a szolárium halványitja a csikokat, nem tudom hogy hallotál e róla.
2019. jan. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ne hallgass az előző válaszolóra, semmi nem javít a striákon, mellette még egyéb bőrproblémáid lesznek.. sajnos ez ellen nem sokat tudsz tenni, ezen csak plasztikai sebész tud segíteni lézeres kezeléssel.
2019. jan. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy rászolizz, barna bőrön világítani fognak.
2019. jan. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi
2019. jan. 25. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!