Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kallos termékeket Németországb...

Kallos termékeket Németországba hol tudnék beszerezni? Vagy rendelni esetleg?

Figyelt kérdés

2019. jan. 30. 16:20
 1/3 anonim válasza:
A Kallos magyar márka, nem hiszem hogy külföldi boltokban/webshopokban árulnák. Magyar webáruházból próbáld meg, ha szállítanak külföldre.
2019. jan. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Notino, e-bay, amazon


Én is ezeken az oldalakon szoktam rendelni.

2019. jan. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 pandalány87 válasza:

Nem tudom, aktuális - e még a kérdés.


"Kallos termékek Magyarországon kívül sok egyéb európai országban közkedveltek, mint pl. Ausztria, Németország, Lengyelország, Csehország, Szlovákia, Lettország, Görögország, Svédország, Észtország, Finnország, Bulgária, Litvánia, Szerbia, Horvátország, Oroszország és Ukrajna."


Nemrég költöztem ki Németországba. Otthon én is a Kallos termékeit használtam. Mostanra sajnos elfogyott, amit hoztam. Eddig csak a notino.de oldalon találtam, de jobb lenne, ha boltban is lehetne kapni.

2020. aug. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!