Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 18-20 centi hajból mennyi...

18-20 centi hajból mennyi lesz raszta?

Figyelt kérdés

Beszeretném rasztásítani állig érő hajamat (kb 18-20 centi) de nem tudom hány centi maradna abból a 18-20-ból.

Olyan stílusba szeretném mint XXXTentacionnak volt (fellül raszta oldalt felnyírt [link] ) de nem tudom mennyi maradna belőlle.Sokat olvastam utána és elméletbe 5-8 centit rövidít a rasztásítás,valamint az ilyen stílusú (amit feljebb említettem) raszta haj jól mutatna kb 13-15 cm hajjal?



2019. jan. 30. 22:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hat szerintem noveszd még bőven. Nem nézne ki jól.
2019. febr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia, ugyan így vagyok én is, kivéve, hogy reggae zenét hallgatok és nem raszta rappet xD szanalom, mindegy is. Ha visszahorgoltatod a végét, pár centivel rövidebb lesz, ha nem horgoltatod be pár centivel hosszabb de elvékonyodó rasztád lesz, ha nem horgoltatod vissza késöbb vissza lehet viszont ha behorgoltatod a végét is, késöbb nem lehet elvékonyodóra váltani, tehát szerintem ha nemsokára csináltatod ne horgoltasd vissza a végéit bár ez a te döntésed, szerintem jobban néz ki ha természetesebb (tehát nincs visszahorgolva) de mivel tentacion hajat akarsz jobb lenne ha visszahorgoltatnád, neki is úgy volt. Szólj ha jutottál valamire :D
2019. febr. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!