Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Befestettem a hajam, higyam...

Befestettem a hajam, higyam tudnám vissza nyerni az eredeti hajszínem?

Figyelt kérdés
Sziasztok, sötétbarnás az eredeti hajszínem, es befestettem a Palette deluxe 679-es intenzív vörös violett árnyalattal. Vissza szeretném kapni az eredeti hajszínem.. Mivel, hogyan tudnám ezt megvalósitani? Előre is köszönöm a válaszokat!
2019. jan. 31. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:

ColourB4, drogériában kapható. Nagyon fontos, hogy pontosan tartsd be az utasítást, és rengeteget kell öblíteni. 5 perc a minimum, de inkább 10. Egy uszodára való víz elmegy. Viszont egész jól leszedi a festéket.

Utána lehet, hogy kicsit korrigálni kell a színét, de kimosható hajszínezőt válassz. Pl. Joana, vagy hasonlót, ami ilyen kis tasakos, 3-400 ft szokott lenni.

2019. jan. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki aszkorbin savval (c-vitamin), nekem azzal sikerült a fekete hajfestéket leszednem, és szinte teljesen vissza nyertem az eredeti hajszínem!😊

Rengeteg "recept" van az interneten,keress rá.

2019. jan. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ColourB4-el próbálkozz de a vöröset a legnehezebb kiszedni a hajból. Valószínűleg marad benne vörös pigment akármit csinálsz vele. Jobban járnál ha ráfestenél hamvas festékkel
2019. jan. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!