Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, hogy a hajam...

Mit csináljak, hogy a hajam egyenes maradjon?

Figyelt kérdés
Vállig érő hajam van, vagy talán fölötte van egy kicsit (tegnap vágattuk) és most, hogy kivasalom, nem marad egyenesen. Össze-vissza kunkorodik mindenfele, és így borzasztóan ronda. Mit tehetnék, hogy egyenes maradjon a hajam?(Csak akkor göndörödik be, ha kimegyek a levegőre)
2019. jan. 31. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Vannak mindenféle hajegyenesítő spray-ek, krémek (van, amelyik tényleg működik), illetve be is lehet szárítani.

De ha csak a levegőn, akkor valami olyasmi kéne, ami taszítja a párát. Lelakkozni próbáltad esetleg vasalás után?

2019. jan. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lakkozni még nem próbáltam🤔 De attól össze fog állni nem?
2019. jan. 31. 22:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Függ a hajad típusától is, meg attól is, hogy mennyit teszel rá.

Nekem igaz, csak akkor volt rajta lakk, amikor göndörítettük (nekem meg egyenes hajam van, ami folyton kilógja magát, nem lehet besütni), valamennyivel tartósabb lett, de nem látszott, hogy lenne rajta bármi is.

2019. jan. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!