Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hova fújjam a hajlakkot, hogy...

Hova fújjam a hajlakkot, hogy egyenes maradjon a hajam?

Figyelt kérdés
Göndör hajam van, vasalom napi szinten 230fokon. De most nem is ez a lenyeg, hanem hogy hova fújjam a hajlakkot hogy egyenes maradjon a hajam? Hajtövekre vagy a haj végére ? Vagy esetleg mindkettőre ?

2018. aug. 22. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem erre a hajlakk nem a legjobb módszer, a vasalt haj hullámos lesz a nedvességtől, legalábbis én mindig így jártam. Vannak vasalást segítő sprayk amik nedves hajra fújva tartósabbá teszik az egyenesítés. Azt is kipróbálhatod, hogy a nedves hajad behabozod és kiszárítva fésülöd, majd ez után vasalod ki.
2018. aug. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Legfőképp sehova,igyis eleget roncsolod a vasalással,a lakkal nem kellene pláne ahogy az első is leírta ez nem fog segiteni a problémádon.Kérj tanácsot a fodrászodtól.
2018. aug. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt kivasalva a hajam, és utána 2-3 napig még úgy maradt. Amúgy én nem szoktam most se vasalni, tablóképhez vasalta ki anno osztálytársam; és amikor nagyon rámegyek az egyenesre, akkor úgy csinálom, hogy van ilyen fésű, nemtom, hol lehet kapni, hogy ilyen kicsi rések vannak csak a fogai között; és akkor azt hajmosás után jóóó sokáig húzogatom a hajamon. Tehát fésű. De amúgy azt nemtom, mennyire szereti a haj; de nekem tök jól egyenes maradt utána, ja meg , hogyha valami takarót, vagy pulcsit ráterítesz a hajadra, az is szépen lefogja, és úgy szárad meg. Amúgy ezt pl hidegekkor vettem észre, mert ritkán szárítok csak hajat, ha sietek valahova.
2018. aug. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*és akkor h addigis melegítse valami, de szerintem lehet hideg nélkül is használni, hogy ráterítesz valamit a fejedre, ami lefogja, lenyomja a hajad:)
2018. aug. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Lábadra
2018. aug. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hajlakkot az egesz hajra fujjuk, agyas. 🙇
2018. aug. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Agyas ,sokat olvastam hogy ide meg oda kell fujni .

Gyoker . 😀

2018. szept. 19. 21:41
 8/8 A kérdező kommentje:
A tobbieknek meg koszonom a valaszt ,te utolso meg asd el magad elve vagy szolj anyadnak o is biztos szivesen megtenné 😀😀
2018. szept. 19. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!