Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz bőrre hidratáló?

Száraz bőrre hidratáló?

Figyelt kérdés

Nagyon száraz mostanában a bőröm,főleg a homlokom és az orrom területén és hámlik. Eddig azt hittem zsíros a bőröm,de mint kiderült,kombinált és azon belül is elég érzékeny. Milyen hidratálót ajánlanátok,aki hasonló cipőben jár,mi vált be?

Lehetőleg drogériás terméket írjatok,mert nem nagyon akarok netről rendelni.



2019. febr. 3. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Helia D termékek nagyon beváltak. Gyártanak krémeket minden bőrtípusra és több korosztálynak, szerintem ár/érték arányban is jók. Az aquaboom krémet is kipróbálhatod, van extraszáraz és kombinált bőrre való, nem mellesleg olcsó is. A sima tokaji aszús krémük is jó szerintem, most a retinolos krémüket használom. Ezek mind jók voltak számomra, nekem is ilyesmi bőrtípusom van mint neked. Azóta nincs kiszáradva sehol a bőröm, a zsírosabb részeken pedig visszább fogja a zsírosodást.
2019. febr. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is hasonló a bőröm. Két dolgot tudok ajánlani.

Az első: Micellás arclemosó víz. Ez mindenhova alkalmas, nem kell külön a szemkörnyékére más arclemosó. ínagyon hamar helyrehozza az arcbőrt.

Először a Garniert használtam, az is jó volt, de később ár-arány értékben plusz hatásfokban az Eveline cosmetics Facemed+ micellás vize jobban bevált. (hidratálás előtt úgyis kell arclemosó mindenképp)

A második a kenőcs:

Én a DM saját márkás, Balea termékeit használom.

Nekem az érett bőrre való kell. DE van a Balea AQUA krém - bár én abból a miniatűr változatát használtam, mert maga a nagy tégely kenőcs drága.

Amúgy van Balea márkájú többfajta krém, köztük kifejezetten száraz bőrre is, de jobb, ha a hozzád közeli DM-ben nézed.

2019. febr. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Eloszor radirozd le a borod. Utana meg kend be valamilyen hidratalo kremmel. Pl garniernek van az ejszakai hidratalokremje. Olyan 2 ezer ft korul lehet.
2019. febr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Mindenképp keresek egy hidratálót,micellás lemosót és arcradírt. Mindenkinek ment a zöld kéz. :)
2019. febr. 6. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!